Wpis z mikrobloga

Rodzice stwierdzili, że zamiast mi przelewać co miesiąc pewną sumę na mieszkanie/jedzenie itp. to mam podpiąć kartę ojca do walleta na iphone i z niej korzystać XDD. Przez to będą widzieć dokładnie gdzie, ile, o której wydaje a jak im tłumaczyłem, że to w #!$%@? mi zabiera prywatności, to udają, że to nie o to chodzi i tak będzie lepiej i łatwiej XD. Jakieś porady jakich argumentów używać, ewentualnie jak to obejść? Bo nawet mając 20 lat nie mogę się uwolnić od ich nadopiekuńczości i kontroli i już mnie to zaczyna dobijać( ͡° ʖ̯ ͡°)
#studbaza #pieniadze
  • 201
@Aaaaaaaa: @roflije: Jeśli ktoś jednocześnie studiuje i pracuje to albo nie ma żadnego życia towarzyskiego i zainteresowań poza szkołą i robotą, albo robi obie te rzeczy na #!$%@?.

Beka, że tyle ludzi uznaje to za jakieś #!$%@? osiągnięcie, że pozbawili się w wieku 18/19 lat życia prywatnego.
Jeśli rodziców stać na utrzymanie dziecka na studiach to powinni to robić (o ile się uczy a nie tylko chleje xD)
nie mogę się uwolnić od ich nadopiekuńczości i kontroli i już mnie to zaczyna dobijać


@elton_john: przede wszystkim nie możesz się uwolnić od ich hajsu. Skoro masz jaja wydawać ich pieniądze to miej jaja pokazywać na co wydajesz, czego się obawiasz? Chcesz niezależności to idź do roboty

I tym ajfonem masz zapłacić za mieszkanie, tak?


@Robuz: bez problemu