Wpis z mikrobloga

Rodzice stwierdzili, że zamiast mi przelewać co miesiąc pewną sumę na mieszkanie/jedzenie itp. to mam podpiąć kartę ojca do walleta na iphone i z niej korzystać XDD. Przez to będą widzieć dokładnie gdzie, ile, o której wydaje a jak im tłumaczyłem, że to w #!$%@? mi zabiera prywatności, to udają, że to nie o to chodzi i tak będzie lepiej i łatwiej XD. Jakieś porady jakich argumentów używać, ewentualnie jak to obejść? Bo nawet mając 20 lat nie mogę się uwolnić od ich nadopiekuńczości i kontroli i już mnie to zaczyna dobijać( ͡° ʖ̯ ͡°)
#studbaza #pieniadze
  • 201
  • Odpowiedz
@elton_john: idź do pracy. Studiowanie i pracowanie nie jest najcięższą rzeczą na świecie, No błagam. 3 lata tak ciągnę i żyje XD
ale królewicz zmęczony po zajęciach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@elton_john: rób zakupy znajomym i niech oddają Ci 90% wartości w gotówce, możesz robić promocję i przy zakupach powyżej 100 zł pobieraj 70%.

A tak serio to znajdź sobie dorywczą robotę
  • Odpowiedz
@Aaaaaaaa: dokładnie, ja od 2 roku robię na pół etatu + od listopada dokładam jeszcze pozycję w korpo (czyli pełnoetatowe studia i 2x pół etatu jako software dev naraz) a ten tutaj płacze, że hur dur zmęczony na 1 roku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 236
@elton_john ale wydajesz ich pieniądze, więc w czym problem? Jak nie chcesz kontroli, to wydawaj wlasne. Dziwne, że w wieku 20 lat jeszcze tego nie pojmujesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz