Wpis z mikrobloga

Dziś #poniedzialekzwyrokiem i orzeczenie Naczelnego Sądu Administracyjnego, który uznał, że informacja o nagrodach przyznawanych pracownikom urzędu stanowi informację publiczną, nawet jeśli ci pracownicy już w urzędzie nie pracują. Więcej w tekście - Były pracownik urzędu a informacja publiczna

Miłego poniedziałku, smacznych kaw i yerba mate! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam:


__
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska
WatchdogPolska - Dziś #poniedziałekzwyrokiem i orzeczenie Naczelnego Sądu Administrac...

źródło: comment_163394628674qsG8obYViUkkC5pSa8Ai.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Watchdog_Polska: to w koncu jestescie neutralni co do imigrantow na granicy i tylko bedziecie sie zajmowac przeswietlaniem polskich urzednikow?
Nie wiem czy w tym roku dać wam ten procent i plusy we wpisach
  • Odpowiedz
to w koncu jestescie neutralni co do imigrantow na granicy i tylko bedziecie sie zajmowac przeswietlaniem polskich urzednikow?

Nie wiem czy w tym roku dać wam ten procent i plusy we wpisach


@KredaFreda: ja już na pewno nie daję, bo okazali się nawoływać do łamania prawa w Polsce i jawnie wspierać próby destabilizowania polskiej granicy przez obcy reżim ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
kolejny miłośnik głodzenia dzieci w lasach

Na każdy twój wpis ja przeprowadzam dwójke imigrantów przez granicę. Pisz więcej.


@SolarisYob: kolejne miłośnicze szariatu i sprowadzania kobiet do roli podnóżków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz