Wpis z mikrobloga

Kupiłem od Niemca samochód za 300 euro, (w sumie dla beki żeby coś podłubać i żeby mieć auto do wożenia psa bo szkoda mi jasnej tapicerki w drugim) i załatwiłem transport za 1.40/km - przyjechało w plandece xD

Co ciekawe, niemiecki przegląd jeszcze rok ważny, klima działa, są zimówki z tego roku i drugi komplet letnich na felgach w prezencie xD Później zobaczę co tam grubszego z nim jest do roboty.

#samochody #motoryzacja #transport #bekaztransa
rbn - Kupiłem od Niemca samochód za 300 euro, (w sumie dla beki żeby coś podłubać i ż...

źródło: comment_1633761692Ti9vnO42ktHIJMF4XRwLXY.jpg

Pobierz
  • 47
@xdrcftvgy: @mnisiek: W pewnym sensie - mam znajomego na miejscu, pojechał kopnął w koło, przejechał się po polu, sprawdził kwity, zapłacił w moim imieniu i powiedział że po auto przyjedzie laweta do tygodnia czasu. Wyobrażam sobie jego mine jak przyjechał busiarz z plandeką xD

@szymin89: Drzwi są ok, zderzak do lakierowania bo jest zamiennik i purchel na nadkolu (widać było coś kiedyś), jak na 300 euro to spodziewałem się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@pearl0: musiałeś mieć ważny 2 lata a w pl jest trochę chore prawo, że przegląd jest skracany do naszych przepisów czyli do roku czasu, jak miałeś mniej niż rok w niemieckim to babeczka bardzo prawidłowo ci powiedziała żebyś ten przegląd zrobił bo nie mogłaby ci wprowadzić tego wszystkiego do systemu...
@rbn: ej ale co dziwnego w tym że plandekarz przyjechal? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ladunek to ladunek, byleby dobrze zabezpieczyć.

U nas tak traktory ładują na naczepy plandekowe i to takie, które są szersze niż naczepa i w czasie jazdy zdecydowanie się odznaczają