Wpis z mikrobloga

Alem się zagotował. Jakby taki imbecyl trafił na mnie już zostałby spryskany obfitym strumieniem gazu pieprzowego. Nie dość, że złamał 2137 przepisów podczas swoich "manewrów" to jeszcze pruje się do kobiety, która normalnie jechała po swoim pasie i #!$%@? jej w szybę. Niektórych to nic, tylko #!$%@?ć po pustym łbie, bo inaczej niczego nie zrozumieją.
#samochody #rower #polskiedrogi #bekazpodludzi
  • 70
@tommysorensen: nie, Volvo XC 90, które miałem w leasingu a teraz jest moje (σ ͜ʖσ)

no i ukochany peugeot

po prostu jeśli to troll z Twojej strony, to słaby, a jeśli nie i nie masz 11 lat, to jesteś biedakiem i tyle, skoro twierdzisz, że rower droższy od samochodu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@manjan: dobra chłopie jeździj sobie Volvo za 270k pisz dalej na wykopie i pamiętaj że rowerzyści też są na drodze... Biedaku. Jeszcze kiedyś usłyszę gdzieś że uderzyłeś rowerzystę to przyjdę po ciebie
@murmurlrl: najzabawniejsze jest to, że wśród kierowców też jest wielu domorosłych nauczycieli i niespełnionych policjantów. Którzy za punkt honoru stawiają sobie uchylanie szybki i pouczanie rowerzystów. Jedni i drudzy siebie warci. Frustraci są wszędzie.
@tommysorensen: następny xd kurna chłopie, widzisz cenę paliwa? to jest zrobione podczas tankowania, jakbyś miał trochę oleju we łbie to po samej cenie byś wiedział, że na fotce tankuję paliwo premium; tankowanie trwa

zresztą chyba tam dalej wrzucałem fakturę za to tankowanie (σ ͜ʖσ)

podejrzewam 16 lat
mam ponad 40 lat. ale wiek pozwala mi nadal zlać jakiegoś z was


@manjan: Stary a głupi. Czemu w Polsce w sytuacji konfliktowej każdy chce się #!$%@?ć jak małpy xD Nie pochwalam co odwalił rowerzysta ale od tego masz inne sposoby na deeskalacje
@murmurlrl: powinien w ryja zebrać, cyklista pedalarz obsrany. Pajacerke odstawia, zmienia pasy na skrzyżowaniu, do tego zjeżdża z pasa, który ma kontynuacje na ten, który się kończy, nie zachowuje bezpiecznych odległości. Generalnie typ do wideoweryfikacji przez policje i mam nadzieję jakiegoś mandaciku.
@maad: raz tylko się biłem. jeżdżę zawsze przepisowo, co szanuję każdego na drodze. ale tego z filmu, gdyby mi uderzył w szybę to bym po prostu zlał - sam złamał z 20 przepisów i jeszcze się do kogoś rzuca, jakby był królem szos.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@manjan: zlać się możesz w majty i za 50 zl swoją furkę za 270k paliwem premium. Jeśli faktycznie masz 40 lat to jesteś ignorantem zagubionym w świecie i szukasz nowego życia na wykopie. Myślałeś może nad powiększeniem penisa? To może rozwiązać wiele z twoich problemów.
@tommysorensen: eh, premium. samochód premium i paliwo premium - to nie jest bycie zamożnym. jest gigantyczna różnica w byciu bogatym i byciu zamożnym.

mam kilka mieszkań, 3 działalności, i uważam się za średniaka.

nie posiadanie samochodu czy mieszkania to po prostu zwyczajna bieda - taka jest prawda, nie bycie średniakiem. a paliwo premium tankuję, bo szanuję samochód.