Wpis z mikrobloga

#!$%@? już nie ma ważniejszych problemów w tym kraju


@sosnas: Są, ale to nie znaczy, że tymi mniej ważnymi nie należy się zajmować.

A ja od 20 lat czytam i widzę, że jest pierdyliard innych rzeczy, które wymagają zmiany/dofinansowania w Polsce, gdzie 150 000 000 zł dałoby lepszy pożytek niż zmiana koloru nóg orła w herbie (sic!).

Chociażby psychiatria dziecięca.


@TragiKomediant: Zlikwidować Ministerstwo Kultury dopóki psychiatria dziecięcia nie będzie naprawiona!
@Shatter: Z żadnej, wykopki to po prostu debile. Czego się spodziewać.

To jest koszt wdrożenia ustawy, gdzie jest wyraźne zaznaczone, że NIE NIESIE TO ZA SOBĄ DODATKOWYCH WYDATKÓW. To koszt druków urzędowych (bo herbu używa sie absolutnie wszędzie) na przestrzeni 10 lat, bo tyle jest przewidziane na pełną wymianę. Czyli po prostu jak się skończą papiery X, to się będzie zamawiało je już z nowym herbem i to się wlicza jako
brzmisz jak pisowiec, sio stąd


@TragiKomediant: Bo postuluję zlikwidowanie Ministerstwa Kultury bo "psychiatria dziecięca głupcze!", czy z jakiegoś innego powodu?

To że na podstawie moich wpisów uznałeś mnie za pisowca nieszczególnie dobrze świadczy o Twoim intelekcie. Czytałeś Ty w ogóle skąd i po co te zmiany, czy tak się oburzasz dla zasady?

Wkleję fragment uzasadnienia, bo może kogoś interesują fakty zamiast bicia piany.

Ustawa z dnia 31 stycznia 1980 r. o
@ZygmnuntIgthorn: ty pracujesz w drukarni gdzie będą te flagi zamawiać, że bronisz tego pomysłu jak niepodległosci, czy co? :D

trzeba by przestać budować drogi, no chyba że drogi są dla Ciebie ważniejsze niż życie chorych dzieci.


@ZygmnuntIgthorn:

ależ absolutnie! powiem więcej - wolałbym żeby te 150 000 000 zł poszło na remont drogi gminnej w Koziej Wólce, albo innej wsi której nigdy nie odwiedzę niż na takie dyrdymały.
ty pracujesz w drukarni gdzie będą te flagi zamawiać, że bronisz tego pomysłu jak niepodległosci, czy co? :D


@TragiKomediant: Najpierw pisowiec, teraz pracownik drukarni. I do tego jeszcze bronię jak niepodległości.

Po prostu swego czasu czytałem jakieś artykuły na ten temat i zapamiętałem, że zmiany były potrzebne. Przecież teraz nikt nie wie jaki kolor ma tak naprawdę flaga Polski bo kolor jest zdefiniowany w systemie, którego nikt już nie używa. Stąd
Skoro tak bronisz tego tematu to przekonaj mnie, że obecna chwila jest najlepszą na takie zmiany.


@TragiKomediant: Przecież pisałem wyżej, że moment może i nie najlepszy i nie wygląda to pijarowo najlepiej, ale te 150 baniek to nie jest dodatkowa kasa do wydania na już, tylko koszt stopniowej wymiany papierów, flag, umundurowania itp na przestrzeni 10 lat.