Wpis z mikrobloga

Oglądam #slepnacodswiatel, co to niby miało być taką super produkcją polską. I… wszystko niby ok, akcja jest, bohaterowie są, realizacja też fajna. Ale ta drewniana gra wszystkich drugoplanowców.... w niektórych momentach to żenujące się robi. W porównaniu z mistrzami typu Więckiewicz czy Fryczem to tak odstaje.
#seriale
  • 5
@petarda: to może miałoby to lepszy efekt, gdyby te wszystkie osiłki i hipsterzy co mają swoje 5 minut nie byli takimi sztywniakami. Wtedy wyglądałoby to bardzo ciekawie - jedyny kolo który nie jest “realistyczny” i udaje.
@kraggthegrimm: ja właśnie to wyczaiłam na playerze :) i będę dzisiaj oglądać, zobaczymy, dużo dobrego o tym serialu słyszałam, zaciekawiła mnie ta zapowiadana Pajęczyna z Kulig, lubię tę aktorkę, zawsze ma fajne postacie
@murmurlrl: fajnie skonstruowana akcja, ciekawy przebieg, od początkowego poukładanego życia do totalnego bałaganu, też nie z własnej winy zawsze ale po prostu "bo los tak chciał". Poza Dariem to większość bohaterów jest ciekawa, może z wyłączeniem tej rudej drewnianej laski.
Dobre wykonanie aktorskie, choć faktycznie poza Fryczem, reszta to aktorzy charakterystyczni.
Dobrze zrobiona robota filmowa i reżyserska, dobre tempo.
na końcu zaczyna całość odklejać od rzeczywistości, nie tylko przez zwidy głównego