Wpis z mikrobloga

Koleżanka kiedys na posiadówie powiedziała że tak naprawdę nie mogłaby zerwać teraz z facetem (moim kumplem) bo nie wie gdzie by sie podziała, co by miała zrobic ze sobą w duzym miescie, a przy jej zarobkach nawet kawalerka to byłby wyczyn. Czyli kazde nieporozumienie jest filtrowane przez gadzi mózg jako ostrzezenie przed możliwą utratą profitów i dachu nad głową. Nie utratę faceta- utratę dóbr materialnych.

Najgorsze ze nie miało to brzmiec w złym tonie ani brzmieć karynowato- po prostu kobiety w swoim instynkcie tak postrzegają facetów- dawca zorganizowanego czasu, dobrych genów, dachu nad głową, dawca statusu, bezpieczeństwa.
To jest krótkie wytłumaczenie czemu facet staje się podswiadomie #!$%@?ą dla swojej kobiety jak zaczyna chorować, tracic pracę czy w czymś niedomagać.
Gadzi mózg nie posiada wspomnień i empatii tylko zaczyna zbierać energię na solidny chwyt lepszej gałęzi.
Pic rel wykopków- rycerzy którzy w takim momencie mówią że to oni zawinili zaniedbując związek

#tinder #p0lka #zwiazek #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #badoo #milosc #kobieta #niebieskiepaski
vauecki - Koleżanka kiedys na posiadówie powiedziała że tak naprawdę nie mogłaby zerw...

źródło: comment_1633531940GggJZsjp5lW02p8d8LfzCS.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@vauecki: nie kobiety tylko ofiary losu. Mało to przypadków, że bił, ale nic nie miała to siedziała z facetem? Ale w drugą stronę też tak jest. Są faceci co siedzą z babą, bo im wygodnie. Znam typa co wziął ślub z Ukrainką (z dzieckiem) i ona jak paszport dostała to go raz w roku odwiedza a tak siedzi z gachem w Niemczech. Także już przestań z tymi wojenkami
  • Odpowiedz
@vauecki: moje ego nie bywa urażone podczas dyskusji z randomami w internecie. Ja kupiłam sobie sama mieszkanie za które sama płace, mieszkań sama, czas organizuje sobie sama a partner jest PARTNEREM a nie moim organizaczem czasu. Polecam ten styl życia, niezależnie od płci.
  • Odpowiedz
Ja kupiłam sobie sama mieszkanie za które sama płace, mieszkań sama, czas organizuje sobie sama a partner jest PARTNEREM a nie moim organizaczem czasu.


@girlsjustwannahavefun: p0lko meritum wpisu nie było podanie jej problemu które porównujesz do swojego życia tylko do tego czym i jak się tłumaczy. Szukanie profitu u partnera bedziesz miec majac mieszkanie samochód czy 24 karatowe, końskie dildo. Twoje mieszkanie nie ma kompletnie tu nic do rzeczy.
  • Odpowiedz
@vauecki nie wiem po co się kłócić z różowym paskiem, z koniem sie nie kopie, jemu swiata ludzi nie wytłumaczysz, bo żyje w swoim końskim świecie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Napisałeś prostą prawde - dziala to też w drugą stronę. Jak kobieta traci na atrakcyjności i zaczyna sie zaniedbywać to traci swoją wartość i naraża sie na kopa w dupe. Jedynie miłość matki do dziecka jest bezwarunkowa.
Ludzie
  • Odpowiedz
@vauecki: Tak jest w obie strony jeśli mówimy o długoletnim związku. Po wielu latach juz łączy nie tyle silne uczucie, co masa powodów praktycznych. Z resztą wielu facetów również nie stać na wynajem kawalerki w pojedynkę, a powrót do rodziców w dojrzałym wieku nie jest zbyt fajny.
  • Odpowiedz
@vauecki: story of my life. Po 6 latach usłyszałem, że była ze mną, bo "było jej wygodnie, mieszkanie taniej itd.". Puściła się za nową pracę i mnie zostawiła xD. Na dobre mi to wyszło i jestem jej wdzięczny, ale trochę szkoda tych lat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Koleżanka kiedys na posiadówie powiedziała że tak naprawdę nie mogłaby zerwać teraz z facetem (moim kumplem) bo nie wie gdzie by sie podziała, co by miała zrobic ze sobą w duzym miescie, a przy jej zarobkach nawet kawalerka to byłby wyczyn. Czyli kazde nieporozumienie jest filtrowane przez gadzi mózg jako ostrzezenie przed możliwą utratą profitów i dachu nad głową. Nie utratę faceta- utratę dóbr materialnych.


Najgorsze ze nie miało to brzmiec w
  • Odpowiedz
@vauecki: Ale to co piszesz dotyczy związków ogólnie, młodym parom trudno się rozstać, bo wiedzą, że im się budżet nie zepnie, nie dadzą rady wynająć nic w pojedynkę bądź np. mają wspólny kredyt. Mi koledzy dokładnie to samo opowiadali, że chcieliby odejść, ale gdzie oni się wtedy podzieją (bo np. mieszkanie należy do rodziców dziewczyny, a sami za mało zarabiają żeby coś wynająć).
  • Odpowiedz
@vauecki: ohoo ludzie ruchają się na hajs i pomimo bycia w 'zwiazku' wcale nie są szczerzy. Oczywiście, ze tylko kobiety są do tego zdolne.

Btw taka przeciętna różowa z wykopu więcej wie o życiu niż jakiś cieć komputerowy xD ale ty wiesz najlepiej kto ma gadzi mózg (nie ty)
  • Odpowiedz