Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
#kryptowaluty

Chwalę się, dzisiaj moj portfel przekroczył lacznie 100% zysku ( ͡º ͜ʖ͡º)

Może nieduzo dla niektórych, ale zaczelam interesować się tematem dopiero na początku roku, pierwsze inwestycje poczynione w maju na jebnieciu xD

Przez jakiś czas było 40% na stracie, ale wiadomo, dopóki nie sprzedam to nie ma straty i zadziałało ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Wiem, tak samo działa brak zysku dopóki nie sprzedam xD ale to chyba jeszcze nie czas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1633528353lqSVH7jKSn4en3Wyjdoqui.jpg
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arektokox: mysle ze moja inwestycja była relatywnie niewielka patrząc czasami po tagu, ale kilka k poszlo.
Raczej bym nie wsadziła więcej w pierwszym podejściu do krypto xD
@Shyvana ja tam bym już trochę wyciągnął. Choćby 50% wkładu i coś fajnego sobie kupił.
Ważne, żeby mieć kapitał jak banka pęknie i wtedy ładnie wejść w btc, eth I kilka dobrych shitow.

@inXe pokazać ci screen gdzie wrzuciłem $21.37 miliona na longa przy cenie 11,090? ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@To_The_Moon: tylko dokupilam kilka razy.

Kupowalam na jebnieciu majowym więc ciężko było nie trafić :D portfel głównie ciągnie luna kupowana po 4.5$, trochę btc po 130k zł, eth po 8k zł i xrp
@Shyvana: gratulacje, ja niestety włożyłem przy 50-55k $ za BTC, a potem nie miałem kasy kiedy były spadki, ostatnio zacząłem wchodzić po 40-45k $ BTC, także generalnie pominąłem spadki i jestem obecnie jedynie 10% na plusie przy wkładzie 130k zł xD

Także szacun, że Ty lepiej ogarniasz przy mniejszej kwocie.

głównie ciągnie luna kupowana po 4.5$


skąd pomysł na kupno LUNY?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@To_The_Moon: szczerze to nie było tutaj jakiejs wielkiej filozofii, jeszcze wtedy nie spędzałam tyle czasu na ogarnaniu tematu xD

Po walnięciu w maju analizowałam sobie na giełdzie wykresy różnych krypto i z tego co pamiętam to luna spadla z dość wysoka jak na tamten moment do bardzo niskiej wartości (wiadomo, że chyba gdzieś z 1/4 aktualnego ath xD) i tak mi jakoś zapadla w pamięć, że stwierdzilam ze zaryzykuje xD także
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KenMarinaris: dokładnie :) od początku roku obserwowałam sobie sytuację, z kontem na giełdzie i wpłatą czekająca na jakas okazje i sie trafiło :p nie wszystko kupione było w idealnym momencie bo wiadomo że się nie da, ale ogólnie na plus i wyszło chyba spoko.
@Shyvana: podoba mi się, że podeszłaś do tematu logicznie, bez zbędnych emocji. Mnie niestety złapało FOMO jak i większości ludzi :P

Dlatego szacun, że ogarnęłaś to inaczej niż większość osób.

10% ze 130k to więcej niż 100% z mojej inwestycji, więc ja bym nie marudzila :D


mogłem robić co Ty i mieć 100% i 130k zarobku ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@To_The_Moon: mogliśmy też wszyscy kupić btc jak byl po 100$ i spędzić resztę życia na Seszelach :p

Analiza wsteczna... Wiadomo co ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Także głową do góry i grunt ze nie na stracie no bo kto to wiedzioł jak będzie :D