Wpis z mikrobloga

@RychuiPeja: jak grochem o sciane, mowie Tobie nie warto z nim wdawac sie w dyskusje. On po prostu nie potrafi zrozumiec, ze 23 latek moze pracowac, placic podatki inwestowac i zyc jak dorosly i fajniej i korzystniej jest meic zdalnie
  • Odpowiedz
nie tylko grupa. Jakbym miał strzelać to dobre 90% studentów chciałoby nauczanie zdalnie. Szkoda czasu na jeżdżenie i siedzenie w tych niewygodnych ławkach.


@RychuiPeja: buractwo powinno się uczyć w lasach od dzików - i tak to efektu żadnego nie da, mentalność nie do zmiany. Zostań u siebie i nie udawaj, że się czegoś uczysz. Idź tam pierdzieć w ławeczkę przed domem ze starymi jak tradycja rodzinna rolniczych pasożytów nakazuje.
  • Odpowiedz
@HrabiaZet: takie gówno studia że prace w tym zawodzie mam dosłownie wszędzie :v nie myl kierunków inżynierskich z zarządzaniem trawnikiem na które głównie chodzą panienki z przyszłością w kasie biedronkowej. Zapewne jesteś przygłupem po zawodówce stąd te odrealnione twierdzenia i ból dupska spowodowany zazdrością.
  • Odpowiedz
takie gówno studia że prace w tym zawodzie mam dosłownie wszędzie :v nie myl kierunków inżynierskich z zarządzaniem trawnikiem na które głównie chodzą panienki z przyszłością w kasie biedronkowej. Zapewne jesteś przygłupem po zawodówce stąd te odrealnione twierdzenia i ból dupska spowodowany zazdrością.


@RychuiPeja: Nie, skończyłem liceum, studia hobbystycznie, zrezygnowałem widząc takie ciamajdy jak Ty którym ktoś musi wskazać drogę, a interesy robiłem od 15 roku życia. Za to Ty
  • Odpowiedz