Wpis z mikrobloga

@szyryfyry1: dobra chłopie wyjdz do ludzi, poznaj zycie bo #!$%@? glupoty. Wiadomo ze kolega moze kolege wyruchac ale nie znaczy ze kazdy tak robi. A co ma cena chleba do zarzadzania finansami? To ze kosztuje 6 złoty to znaczy ze juz nie da sie madrze zarzadzac? XDD Ja na samo jedzenie potrafie wydac 400 ziko i byc najedzonym. Wiec nie wiem co ty #!$%@?, jakbys jakims wielkim doroslym byl, a brzmisz
@Sibu: oby tak było, ja po wczorajszych 10h na wykładach, siedząc w masce w dusznej małej sali mam dość. Nie mówię, że czekam na calkowite zdalne, ale siedzenie na wykładach na uczelni to strata czasu. No ale oczywiście obecność obowiązkowa..
Chłopie jak Ty do roboty będziesz chodził? XD przeciez jak wy się zderzycie z rzeczywistością to będzie pandemia samobójstw xD


@szyryfyry1: ja zacząłem chodzić do pracy w czasie pandemii więc od tego czasu cały czas pracuje z domu nie wyobrażam sobie ponownie jeździć autem lub komunikacją miejską tak jak jeździłem na studia teraz do pracy i marnować na to czas i pieniądze. W pracy w biurze byłem dosłownie tylko kilka razy
@adek781: za 400 zł to możesz sobie dzifke z roksy wynająć, a nie planować wydatki. Weź #!$%@? się obudź chłopaku bo nie wiesz o czym mówisz. Skończyłem dyskusje bo się czuje jakbym z 15 latkiem rozmawiał. Nie mamy tematu. @MyNameIsJefff: xD @Positano1: To zostań w domu, co mnie to obchodzi? Śmieszy mnie to.
@MyNameIsJefff: Daj se spokoj. Jeszcze przegrywie mi pisze XDD Tydzień że mną i byś wylądował na oiomie, albo w psychiatryku bo byś zwariował ( ͡° ͜ʖ ͡°) @adek781: No właśnie zaraz idę do roboty, #!$%@? idź tam koledze berlo oucowac, żeby z Ciebie zrobił wspólnika po wyższej szkole robienia hałasu i sobie planuj wydatki za 400 zł XDD buahaha.. Wy macie max 20 lat co nie?
@szyryfyry1: Pokazales swoj poziom a raczej jego brak ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zapraszam na Mazury albo do Olsztyna na trening do arrachionu cwaniaczku za dyche. Ale ci zylka pekla cisnieniowcu za zwykly komentarz buhahaha XD

Jestem dosc bogatym gosciem w sezonie cos okolo 15k miesiecznie na reke wiec mi tu z tymi pieniazkami nie wyjezdzaj zakompleksiony czlowieczku.

Mam 23 lata :P