Wpis z mikrobloga

@MyNameIsJefff: No jaki? Co Ty tu wrzuviles? Idiote z siebie robisz, którym niewątpliwie jesteś, ale twardo brniesz w to dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°).. To że się przywitałes z mamedem nie czyni Ciebie wojownikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MyNameIsJefff: kowid przeszedłem w grudniu, żyje i mam się dobrze, on tylko takich jak Ty poniewiera, sorry, prawo dżungli ( ͡° ͜ʖ ͡°).. 7 lat od Ciebie jestem starszy to mi tu nie pyskuj malolat, bo kontem u starych mieszkasz i jesteś groźny zza kabla ( ͡° ͜ʖ ͡°).. Ok już jadę, rzucam robotę, żonie mówię, że jadę #!$%@? chlioaczka do Olsztyna
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: bicek nie bije - jestem duzym chlopem, widac to, ze jestes ameba XD. Bywalo ze mniejszy mial wieksze #!$%@? i tu mowi ktos kto walczyl z ludzmi na MP a nie jakis bambik trenujacy boks w Sosnowcu jako amator 3 dni w tygodniu XD

Sam przeszedlem covid bez powiklan tylko mnie glowa bolala 2 dni ale to nie znaczy ze jestem jakis super, zajebisty bo znam ludzi ktorzy sa
  • Odpowiedz
@MyNameIsJefff: Buahaha, ememej fsjter mi tu sapie przez internet, wiem jesteś najlepszy #!$%@? mnie w 15 sekund latająca balacha, zarabiasz 15k miesięcznie majac 23 lata i pracujesz sobie zdalnie w między cAsie pijąc sojowe late, jesteś dużym chłopcem,wazysz 110kg na zyle i raz się przywitałes z Mamedem w klubie. Potem się obudziłes ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MyNameIsJefff: Prawda jest taka, że tacy wojownicy jak Ty dostają bombę na mordę i wtedy się budzą ze snu, a na robocie to byś mi właśnie mógł jedynie kawę zaparzyc i na tym się kończą Twoje fantazje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: #!$%@? jakbys mnie opisal, wiem ze napisales to zeby sie posmiac - ale dzieki podlechtales mi ego.

Co do 110kg na zyle to nie, ulany jestem troche ale do wysokich tez nie naleze cos okolo 187 cm.

W tym miesiacu akurat tylko praca zawodowa wiec 5k z kawalkiem na lapke. Mam biznes sezonowy :P dlatego tak duzo szlo. Idz do pracy juz, spokojnie moj foliarzu :P
  • Odpowiedz
@MyNameIsJefff: No Ciebie bym zrobił, lubię dużych 23 letnich chłopców. Ja osiągnąłem narazie wszystko co chciałem, niczego mi nie brakuje, ale fajnie że pytasz misiu :* edit a jak narazie to Ty wachasz spocone jaja kolegów z klubu, u nas na boksie po prostu #!$%@? się po mordach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz