Wpis z mikrobloga

tylko całoroczne


@Pentylion: taki jest plan, letnie sprzedałem z felgami, a zimowych po dwóch sezonach nikt już nie kupi, bo lobby oponiarskie wmówiło ludziom, że guma już zepsuta po takim czasie i to samobójstwo na takich jeździć xD no to zajadę gnojków, zanim zmienię na całoroczne
@uni6: u mnie za grosze zimówki z poprzedniego auta (też dwa sezony ale jak nowe bo mało jeżdżę) leżały rok w piwnicy, zanim ktoś je zechciał zabrać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ranger: zwykłą zimą owszem ale jak #!$%@? śniegu jak w zeszłym roku to nawet z parkingu nie wyjedziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż wtedy były takie warunki że nawet zimówki niewiele pomagały prawdę mówiąc
tylko całoroczne


@Pentylion: taki jest plan, letnie sprzedałem z felgami, a zimowych po dwóch sezonach nikt już nie kupi, bo lobby oponiarskie wmówiło ludziom, że guma już zepsuta po takim czasie i to samobójstwo na takich jeździć xD no to zajadę gnojków, zanim zmienię na całoroczne

Co #!$%@? xD ostatnio czteroletnie zimówki do golfa 4 sprzedałem za 300 zł komplet. Stały na olx może z 3 dni.
w takim razie możesz je #!$%@?ć do śmieci bo zimówki jeżdżone latem tracą swoje właściwości i będą się zimą zachowywać jak letnie - będą twarde. Tzw zjawisko wulkanizacji.


@Zales360: Skąd Ty masz takie informacje? Nigdzie nie widzę żadnej informacji to potwierdzającej. Ok słabiej działają, bo bieżnik jest przystosowany trochę do czego innego, szybciej się zużywają, bo są bardziej miękkie, spalanie trochę wzrasta, ale twardnienie?