Wpis z mikrobloga

@Mikstolar: tak samo jak jakaś znana osoba coś reklamuje. Ostatnio szukałem okien i w jednym sklepie na plakacie była morda grosickiego, który reklamował okna jakiejś firmy. Od razu wiedziałem, że tych okien nie wezmę. Na mnie działa to jak antyreklama.
  • Odpowiedz
I o ile laskę można wytłumaczyć tym, że przyciąga oko Janusza, o tyle tego nie wytłumaczysz


@WaveCreator: To dla tych z odmienna orientacją. W ten sposób mają pełne pokrycie rynku.
  • Odpowiedz
Serio jakiś majster szuka sprzętu, widzi babe to wchodzi i kupuje? XD


@Mikstolar: a byłeś kiedyś u mechanika? ale takiego prawdziwego z krwi i kości nie pedałka z aso? ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo w kanciapie u majstrów na budowie, w szatni u pracowników fizycznych?
  • Odpowiedz
@Mikstolar: pracuje jako przedstawiciel handlowy jednej z firm budowlanych i powiem wam jedno. Baba z cycami musi być. Czy to na kalendarzu czy na katalogu. Musi być i basta. Takie są prawa rynku budowlanego.
  • Odpowiedz
Co kieruje ludźmi, którzy robią takie "reklamy".


@Mikstolar: nie wiem, co kieruje tymi ludźmi, ale ten konkretny sprzedawca jest specyficzny i ma taki marketing już od lat, cały czas z tą samą panią. Nie wiem, kim ta pani jest z zawodu i co robi w firmie, nie wiem też, jak ma na imię (choć do każdego z tych pytań mam pewne podejrzenia), ale....

Haaaalo, alleluja! Właśnie wszedłem na ich stronę,
Jarek_P - > Co kieruje ludźmi, którzy robią takie "reklamy".

@Mikstolar: nie wiem,...

źródło: comment_1633354634vtUFL9Up4iQNiwTttMB8id.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz