Wpis z mikrobloga

Oglądałbym po kolei różne, żeby wybrać najlepszą. Serio nie kierowwlbym się tym, że jest tam kobieta


@Mikstolar: jak masz 350 sprzedawców to nie masz czasu przeanalizować wszystkich ofert zwłaszcza że są podobne, otwierasz 5 losowych i wybierasz jedna z nich. A sprzedawca chce właśnie być jedną z tych 5
Nawet nie wiesz jak na tych starych chłopów coś takiego działa. Może nie kupi, ale jak ze szwagrem będzie gadał o zagęszczarkach, to na poczekaniu ułoży historie i poda w niej właśnie ten model XD

Zajmuje sie na codzień social media marketingiem, jak chcesz wykręcić zajebisty wynik a twoja grupa odbiorców to 40+. Wystarczy ci tylko dobra dupa i zasięgi masz gwarantowane
@Mikstolar: nie wiedziałem, że jest coś takiego jak zagęszczarka.. nie wiem do czego to służy i nie wiem do czego ta mata, nie słyszałem też o firmie zipper...

ty zareagowałeś na tą reklamę, wrzuciłeś na wykop i tak się dowiedziałem ja i pewnie wiele innych osób, masz ponad 200 plusów, dzięki czemu wrzutka pójdzie w górę... i powiesz, że dalej nie rozumiesz, że to działa?