Wpis z mikrobloga

@DarkZizi ale on ma calkowita racje

Jak raz przekroczysz dany prog finansowy to potem juz jakos leci. Zarabiasz 2000, potem 3000 - nim sie obejrzysz, a masz checi rozwoju - zaczynasz zarabiac 5000 i wiecej.

Punkt widzenia zmienia sie diametralnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
@Slimshader: Tak kiedyś zarabiałem 2k teraz zarabiam 3,5k od kwietnia do września wysłałem 100 CV i nie znalazłem lepiej płatnej pracy. Codziennie dojeżdżam 80km w 2 Strony i wydaję 1000 zł miesięcznie na paliwo. Ale wystarczy mieć trochę oleju w głowie i masz 10k no k---a na pewno
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@DarkZizi: opie ale gość ma racje, są różne zawody, można mieć różne umiejetności za które dostaje się kase. Kogo to jest wina, że poszukałeś sobie roboty 40km od domu? Nasza? Masa ludzi robi w domu rękodzieła, usługi, udziela korepetycji przez neta. Spokojnie dorabiają 1k - 2k do wypłaty.
  • Odpowiedz
@DarkZizi Tez kiedys zarabialem 2k. Potem zaczalem zarabiac 3 i 4k.

Dzis zarabiam o wiele wiecej, pracuje w innym zawodzie -, bo mialem checi to zmienic.

Dojezdzam dziennie 150km w obie strony do pracy, 1500zl na paliwo. Nie narzekam a moglbym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@kocia_mordka: Ja nie mówię że to kogokolwiek wina Tylko mówię jak jest, szukałem lepiej płatnej pracy w moim mieście ale niestety nie ma takiej, a do rękodzieła i innych tanich rzeczy niestety trzeba mieć umiejętności, a jeżeli ich nie masz to możesz sobie na fujarce pograć w kiblu
  • Odpowiedz
@lab_rat On akurat mowil o doradztwie.

Ale jak jestes wolnym zawodem - grafikiem, programista itp to dorobic na boku malym projekcikiem nie jest problem.

Jestem lekarzem i tez dla mnie wziac jeden weekend raz na jakis czas nie jest problemem. Tez moglbym dorabiac.

Oczywiscie nie kazdy zawod tak ma.
  • Odpowiedz
może dawał d--y


@Bumelante: No właśnie chyba tylko to tu wchodzi w grę.

Tak serio to W NIEKTÓRYCH branżach jest możliwość dość szybkiego dokulania się do tych 10 koła, ale trzeba mieć naprawdę mocne parcie, zmieniać strategicznie pracę albo pozycje wewnątrz jednego korpo, do tego najlepiej być zorientowanym na kierowanie zespołem ludzi a nie samodzielne dłubanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@DarkZizi: to zmień miejsce zamieszkania albo zawód. Jeżeli nie masz umiejętności do rękodzieła to próbuj w innym temacie. 10k osiągnąć może każdy ale trzeba coś dać od siebie nie ma nic za darmo. Zamiast siedzieć i żalić w internecie to popatrz na olx jakie ludzie oferują usługi i postaraj się wejść w podobny temat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Slimshader: No ale żeby zostać dobrym przedstawicielem handlowym to też Musisz mieć odpowiedbie predyspozycje. Bo introwertyk np kimś takim nie zostanie.
  • Odpowiedz
@DarkZizi: To walnij gaz w samochodzie albo znajdź pracę bliżej. Bo to nienormalne wydawać 30% pensji na samo paliwo. Z utrzymaniem samochodu to pewnie połowa. I jeździj samochodem który pali 7l a nie 10l na setke
  • Odpowiedz