Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Aokx: Zawsze mnie rozwala cała idea stojąca za parytetami. XD

Co, boisz się rywalizacji z kobietą incelu #!$%@? heeee

No ale jakiej rywalizacji, przecież mówią o zatrudnianiu określonego odestka kobiet czy innych alphabet boysów.
To zatrudniają wg płci czy umiejętności? Jeśli to drugie, to po co jakieś #!$%@? o parytetach?
  • Odpowiedz
@Aokx: Niech robią tak dalej, to znowu im wyjdzie kolejny hit pokroju Cyberpunka, a ja im kibicuję w tym, bo co się pośmiałem na filmikach typu gta san andreas vs cyberpunk to moje
  • Odpowiedz
@Pierce: REDzi mają już od dłuższego czasu zryty łeb. Taki żenujący upadek firmy... Niech już lepiej się przeniosą do Kalifornii i więcej się nie pokazują nam na oczy. Będą sobie tam lizać się nawzajem z lewicowym Netlixem i organizować swoje kolejne gnioty. Mnie najbardziej boli, że jest to firma która wydała trzy części Wiedźmina, serii świetnej pod względem zabawy i prowadzonej narracji. Jej nigdy nie zapomnę i z przyjemnością będę do
GienekMiecio - @Pierce: REDzi mają już od dłuższego czasu zryty łeb. Taki żenujący up...

źródło: comment_1633275179dLK7D9fAPNEqOxSkyOhTXC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
to wszystko przez lewactwo!

wam naprawde styki przepaliło w tych łbach


@xionze: Wiesz, parytety to rzeczywiście wina skrajnej lewicy i tutaj nie ma z czym się kłócić nawet. Tylko, że nie wiedzą, że parytety są szkodliwe społecznie.
  • Odpowiedz