Wpis z mikrobloga

jaki masz problem z tym, że wolny kraj decyduje o tym, że nie chce wpuścić do siebie chłopa marznącego o mordowaniu ludzi o innych poglądach?


@van-der-staas: Jakim znowu mordowaniu ludzi? Żeby kogokolwiek karać w zachodnim prawie groźba musi być realna lub być bezpośrednim namawianiem do popełnienia przestępstwa, zaś czegoś takiego nie wykazali Ziemkiewiczowi więc karają go bezprawnie tylko za inne poglądy. Takie podejście autorytarne i przyklaskiwanie temu zemści się na wszystkich,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@djtartini1:

Jakim znowu mordowaniu ludzi?

Tym, o którym wypisuje na swoim twitterku. Kulki w łeb dla lewaków i takie tam.

Żeby kogokolwiek karać w zachodnim prawie groźba musi być realna lub być bezpośrednim namawianiem do popełnienia przestępstwa, zaś czegoś takiego nie wykazali Ziemkiewiczowi więc karają go bezprawnie tylko za inne poglądy.

Władze dostają info, że gość jest potencjalnie niebezpieczny i dostaje bana na wjazd. Jeśli mu będzie zależało i będzie chciał
Pobierz van-der-staas - @djtartini1: 
Jakim znowu mordowaniu ludzi?
Tym, o którym wypisuje na...
źródło: comment_1633255539nefHNHTztdZ1TgV4NRF6DR.jpg
Tym, o którym wypisuje na swoim twitterku. Kulki w łeb dla lewaków i takie tam


@van-der-staas: Wcale tego nie było w uzasadnieniu- zaś twitt sprzed roku i powiedzieliby mu już wcześniej. No i jak mówiłem to musi być groźba realna, a o tym decyduję sąd, a nie funkcjonariusz na lotnisku. Nie różnisz się od PISu w poglądach, który wpuszcza i promuje tylko tych z którymi się zgadza i promuje tylko te
ale oni mu już powiedzieli wcześniej, sprawa zakazu wjazdu ziemkiewicza do Wielkiej Brytanii ciągnie się już kilka lat, chyba od 201

@van-der-staas:
@jrs2: a jeśli wiedział o tym wcześniej to rzeczywiście nie ma problemu, bo chyba wtedy zachowali procedurę. Nie chciałem, żeby tylko został potraktowany bezprawnie, decyzja jest co najwyżej kontrowersyjna ja bym zrobił inaczej, ale trzeba szanować wyrok.