Wpis z mikrobloga

Tag #gehenna pięknie pokazał prawdziwą twarz "przegrywów". Chłop @Burzillum chciał stworzyć miejsce dla osób którymi "przegrywy" podobno są. Cytując autora

dla ludzi których największym problemem są problemy czysto egzystencjalne, uczuciowe, psychiczne, osobowościowe i filozoficzne takie jak: nie możliwość pogodzenia się z funkcjonowaniem tego świata, samotność, depresja, choroby psychiczne, wyobcowanie, aspołeczność, mizantropia, brak sensu życia, nihilizm, egzystencjalizm, myśli samobójcze, nie możliwość znalezienia sobie miejsca w społeczeństwie, aspołeczność, zagubienie, pustka emocjonalna. Jest to miejsce na wylewanie lamentów, smutków, żali, krzyków rozpaczy, miejsce na pisanie swojej poezji, miejsce na dzielenie się muzyką wysokiej klasy, miejsce na swoje rozważania filozoficzne i metafizyczne a a także miejsce w którym można podzielić się swoimi dążeniami do odnalezienia sensu dla swojego życia, czy też uzyskania wewnętrznego spokoju.


I to wszystko bez nienawiści, p0lek i czadów. Co zrobili nieudacznicy życiowi? Zaczęli #!$%@?ć tag. Mogliby go po prostu zignorować, nie, trzeba było zniszczyć cudzą inicjatywę. Autor naprawdę grzecznie prosił o niezamieszczanie tu toksycznych treści. Został przez to wyśmiany i zmieszany z błotem.

Taki nieudacznik życiowy nie przepuści okazji by komuś dokuczyć gdy wyczuje słabszego od siebie. Ta akcja dobitnie pokazała czym przegryw jest a czym nie jest, jeśli ktoś ma jeszcze jakieś złudzenia, że są to smutni nieszczęśliwi ludzie jak z opisu wyżej a nie terroryści, to chyba pora by przejrzał na oczy.
  • 54
przegrywy ogólnie wychodzą z założenia, że im się coś należy, że oni się tak starają a świat się na nich uwziął (szczególnie kobiety).


@maximilianan: Miałem do czynienia z kimś takim na żywo. Starałem się chłopakowi pomóc ze wszystkich sił, ale taka postawa "ratowanego" potrafi naprawdę bardzo mocno wypalić "ratownika". Każdy zły, każdy głupi, każdy nie ma o niczym pojęcia, a wszyscy oczywiście zawiązali spisek przeciwko losowemu typkowi, o którego istnieniu pewnie
@Ksieciunio-: W czasach, kiedy ja miałem kontakt z tym zawodnikiem, nie miałem zielonego pojęcia o tym, że istnieje coś takiego jak ten cały "święty tag". Później przeglądałem mirko bez konta i pierwsze wrażenia były całkiem pozytywne - ot, pogubione w życiu młode chłopaki starają się jakoś wspólnie wspierać na tym porąbanym świecie. Tyle, że z czasem ta cała nieformalna "grupa wsparcia" zaczęła przypominać meeting anonimowych alkoholików, gdzie uczestnicy zamiast pracować nad
niestety Ty żyjesz w jakiejś bańce albo w piwnicy z której trzeba wyjść żeby zobaczyć jak wygląda prawdziwy świat. Seks jest zwykłą potrzebą fizjologiczną i w taki sposób postrzega go ponad 99% ludzi - zaspokajajac ja w związku, przygodnie, fwb lub za niego płacąc. To wy przegrywy robicie z tego jakieś mistyczne doswiadczenie


@Ksieciunio-: a co to ma wspolnego z tym ile osob realnie seks uprawia? glupi jestes i tyle
@olaf_wolominski: @Cyprok: będziecie mieć dziewczynę to zrozumiecie jak bardzo mężczyzna nie jest stworzony do wkładania w jedną babę całe życie, nieważne jak bardzo ją kocha. Kłamstwo i udawanie, że nikt nie skacze w bok nic nie zmieni. Według ankiet których wyniki są moim zdaniem zaniżone zdradza od 40 do 75% mężczyzn i trochę mniej kobiet (ale to raczej kwestia niższego libido).

Oczywiście przegapiłes inny z moich postów gdzie napisałem, że