Wpis z mikrobloga

Tag #gehenna pięknie pokazał prawdziwą twarz "przegrywów". Chłop @Burzillum chciał stworzyć miejsce dla osób którymi "przegrywy" podobno są. Cytując autora

dla ludzi których największym problemem są problemy czysto egzystencjalne, uczuciowe, psychiczne, osobowościowe i filozoficzne takie jak: nie możliwość pogodzenia się z funkcjonowaniem tego świata, samotność, depresja, choroby psychiczne, wyobcowanie, aspołeczność, mizantropia, brak sensu życia, nihilizm, egzystencjalizm, myśli samobójcze, nie możliwość znalezienia sobie miejsca w społeczeństwie, aspołeczność, zagubienie, pustka emocjonalna. Jest to miejsce na wylewanie lamentów, smutków, żali, krzyków rozpaczy, miejsce na pisanie swojej poezji, miejsce na dzielenie się muzyką wysokiej klasy, miejsce na swoje rozważania filozoficzne i metafizyczne a a także miejsce w którym można podzielić się swoimi dążeniami do odnalezienia sensu dla swojego życia, czy też uzyskania wewnętrznego spokoju.


I to wszystko bez nienawiści, p0lek i czadów. Co zrobili nieudacznicy życiowi? Zaczęli #!$%@?ć tag. Mogliby go po prostu zignorować, nie, trzeba było zniszczyć cudzą inicjatywę. Autor naprawdę grzecznie prosił o niezamieszczanie tu toksycznych treści. Został przez to wyśmiany i zmieszany z błotem.

Taki nieudacznik życiowy nie przepuści okazji by komuś dokuczyć gdy wyczuje słabszego od siebie. Ta akcja dobitnie pokazała czym przegryw jest a czym nie jest, jeśli ktoś ma jeszcze jakieś złudzenia, że są to smutni nieszczęśliwi ludzie jak z opisu wyżej a nie terroryści, to chyba pora by przejrzał na oczy.
  • 54
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@olaf_wolominski: problem jak taki że wrzuciłeś wypowiedzi jednego typa, oczywiście godne potępienia, zgadzam się z Tobą.

Ale my rozmawiamy o pewnej całości i większym zbiorze osób którzy działają na tagu przegryw. Jest to niestety pewna kultura i klimat tego miejsca.

Przy okazji niestety mamy do czynienia z wzajemnym nakręceniem się. Nie jest to nic szczególnego - podobne rzeczy widzimy w wielu środowiskach. No ale tutaj też się to dzieje
@Krisskow: Wrzuciłem ci jednego typa bo miałem go pod ręką, a nie zbieram takich screenów. Takich typów jest na mirko dzesiątki, a w życiu przegrywa pewnie setki. Ale to już się nie liczy bo jakiś przegryw napisał że p0lki są złe. Sami jesteście socjopatami i nie macie żadnego problemu z uogólnianiem, a zabraniacie tego innym. Chyba to was piecze najbardziej, że wasze ofiary są w stanie użyć waszej broni przeciwko wam.
@Pierorzek: #przegryw to jest kółeczko wzajemnej adoracji które ciągle się klepie po pleckach że są wyjątkowi bo są najbardziej umęczeni i tylko oni wyszli z matrixa i widzą prawdziwy świat.

A tak naprawdę to ludzie którzy wszystko maksymalnie upraszczają i nie rozumieją że świat jest trochę bardziej skomplikowany.
Z jednej strony są samotni, z drugiej wg. nich związek = sex i nic więcej. A poza tym każda p0lka zła i chce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TerokNor: Uważam że przez internet to w 98% przypadków niemożliwe. Ego mocno broni statusu quo. Trzeba by pójść do lasu, podrazyc naprawdę głębokie tematy, okazać trochę zrozumienia, inną perspektywę. Na to nikt w naszym samotnym systemie nie ma czasu, a terapia jest droga i często nietrafiona - tu akurat obwiniam niski poziom usług.
@olaf_wolominski: W odróżnieniu od ciebie dostarczylem chociaż jeden dowód. Czyli nie masz żadnej pewności jak wyglądają proporcje obu grup ale wyglaszasz pewne osady?

A co jeśli proporcje oby grup wynoszą 51:49? Albo 25:75? albo 90:10?
Nie ma znaczenia bo ty masz prawo do generalizacji, inni nie, proste czego nie rozumiecie przegrywy xD
@niggerinthebox: Niby tak, ale ja na tym tagu nie widzę żadnej chęci do otrzymania pomocy. Jak ktoś o tym wspomni to go wyśmieją i będą ciągnąć w dół.

Co do terapii - zgodzę się częściowo - tak jak w każdej dziedzinie życia są ludzie którzy lepiej i gorzej wykonują swoją pracę.
Musiałem poświęcić trochę czasu żeby znaleźć dobrego mechanika i tak samo było ze znalezieniem dobrego ortopedy i tak samo teraz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TerokNor: Ja sam często nie mam do nich cierpliwości, ale tłumaczę to tym że oni mieli po prostu trudniej w życiu. Oczywiście nie wszyscy ale pewnie większość. Sam miałem chłodnych i nieobecnych rodziców, więc mam swoje odchyły, ale próbuję nad tym pracować. Ale nie było u mnie alkoholu, przemocy, nieobecnych fizycznie rodziców.

Poznanie terapii traumy spodowowalo że inaczej na to wszystko patrzę. Są oni jak alkoholicy, którzy zapijają ból. Przegrywy stosują
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@olaf_wolominski: no przecież o tym mówię cały czas że wymieniamy się spostrzezeniami, opiniami i przekonaniami a nie faktami. Nie mam dowodu na to co mówię, jest to co moje odczucie i generalne wrażenie, nie musi być prawdziwe.

Ty masz inne zdanie i ok ¯\_(ツ)_/¯