Wpis z mikrobloga

Wszyscy co piszą o obowiązku przyjęcia tych ludzi kłamią i wykonują fikołki jak akrobaci w cyrku. Jest taki dokument informator UNHCR, do znalezienia w google. Proponuję go przestudiować i przestać #!$%@?ć głupoty. Ci ludzie przestali być uchodźcami w momencie uzyskania białoruskiej wizy turystycznej. Obecnie w świetle prawa są to turyści, próbujący nielegalnie przekroczyć granicę Polski i UE.
  • Odpowiedz
@Drakii:

Odpowiada zawsze konkretna jednostka za swoje działania nie całe narody...


Dajmy na to, że widze jak ktoś topi się w stawie. Ale mu nie pomogę, bo to w ogóle nie jest mój staw. A poza tym widze właściciela stawu i on też nie zamierza pomóc. Czy wtedy mogę się nazywać dobrym człowiekiem?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@spacja_enter: jak udało ci się pomylić wyśmiewanie katolickiej hipokryzji z wycieraniem sobie mordy wartościami, tego nie wiem. A teraz fun fact: przeciętny lewak ma więcej wspólnego z naukami Jezusa od prawie każdego polskiego katolika.
  • Odpowiedz
@robert5502: Wytłumacz mi po ludzku, bo nie rozumiem. Przebywają na Białorusi, legalnie bez papierów naszej granicy przekroczyć nie mogą. Dlaczego mamy łamać zasady i akurat ich wpuszczać? Nie mówię tego złośliwie, ale po prostu mi to wytłumacz.
  • Odpowiedz
@TeBerry: Jeżeli odnosisz to do sytuacji z nielegalnymi imigrantami to służby graniczne udzieliły tym ludziom pomocy dały im jedzenie i picie i sprawdziły ich stan zdrowia a potem odesłali ich do miejsca z którego przyszli.
  • Odpowiedz
@robert5502: Z jednej strony to dość przykra sprawa, ale z drugiej strony nie masz kompetencji aby decydować o tym czy taki ruch jak wpuszczenie Afgańczyków z Białorusi to dobry krok. Przebyli tyle kilometrów aby nagle próbować bez skutku wdostać się do UE przez Polskę? Ty w to wierzysz ze to przypadkowe? Dlaczego nie próbują tego zrobić z Ukrainy na Słowację? Albo jeszcze z innego kierunku? Masz ten komfort że nie
  • Odpowiedz
Bezprawna metoda push backu XD Jedynym miejsce w jakim moga się ubiegać o azyl zgodnie z prawem międzynarodowym jest Białoruś.


@pocomilogin: Po co wypowiadasz się na tematy, na które nie masz pojęcia?

Ubiegać się o azyl mogą w każdym kraju, przestań kłamać.
  • Odpowiedz