Wpis z mikrobloga

@robert5502: Jeszcze pare miesiecy temu #!$%@? katolikow po calosci… świętokractwo było na porzadku dziennym u was. A teraz chlip chlip biedne dzieci chlip chlip jacy z was sa katolicy… hipokryzja u was nie zna granic
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bdzigost: czyli jak zwykle, Polacy sumienia mają czyste ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@robert5502: tak, bo kto ma na sumieniu dziecko - terrorysta który nim się zasłania czy stróż prawa który próbuje terrorystę spacyfikować?
  • Odpowiedz
Moje katolickie sumienie mnie gryzie, ze są tacy ludzie na ziemi którzy narażają dobrowolnie swoje małe dzieci na smierć w zimnym lesie.


@Kolti ale to Ty jako katolik powinieneś się stosować do zasad swojej religii, a nie inni. Ale w Polsce wiadomo, wierni świętsi od papieża.

A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz?
  • Odpowiedz
@grayjedi: Rozumiem że oni nie będąc katolikami są usprawiedliwieni że wysyłają na smierć swoje dzieci? Dla mnie oni nie są rodzicami tylko oprawcami
  • Odpowiedz
na granicy jest płot. Ci ludzie nie siedzą na drucie, tylko na Białorusi. Nikt nie każe im koczować w białoruskim lesie


@Bdzigost: wcale, tylko BIałoruska SG xD Tak, przyjechali tam z własnej woli, ale teżbyś próbował uciec do lepszego kraju na ich miejscu, jeśli masz jakiś instynkt samozachowawczy

Nie nasz cyrk, nie nasze malpy.


@Bdzigost: jeśli jesteś katolikiem to przypominam, że ten tekst jest wprost sprzeczny z Biblią i w
  • Odpowiedz