Wpis z mikrobloga

@robert5502: oczywiście. Nie nasz cyrk, nie nasze malpy. Jakbym ci powiedział, że nie mam dachu nad głową, to miałbyś na mnie #!$%@? jajca. Pewnie pomagasz wszystkim elementom w okolicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) miód na serce
  • Odpowiedz
@robert5502: Z jednej strony tak a z drugiej strony " bo dzieci" czy "pomyśl o dzieciach" to złoty argument manipulacji. Najgorsze jest to że albo będziemy potworami nieczułymi na ludzkie cierpienie i śmierć, z drugiej strony postsowiecki dyktator zmilitaryzowanego reżimu naciska na unię europejską realizując wytyczne swojego pana z moskwy a my jesteśmy pionkiem w tej grze.
  • Odpowiedz
@robert5502: Na przejściu granicznym na pewno rozstawili CKMy i pola minowe, żeby faktyczni uchodźcy nie mogli złożyć wniosku o azyl. A może to nie są uchodźcy, tylko imigranci liczący na socjal?
  • Odpowiedz
@robert5502 i jezusek tez, bo nic nie zrobił aby temu zapobiec, od początku życia tego dziecka wiedział jak skończy,
I jeszcze jedno, tam powinien być mahomet, czyż nie?
A tak na serio, to trzeba mieć rozum dziecka, aby nie spostrzec jaki tani chwyt stosuja bialoryskie służby na miarę cyganów, którzy posylaja swoje dzieci na zebranie, to jest to samo, jak popularny w intenatach "mam chora curke, daj mi pan za darmo"
  • Odpowiedz
Tak, ilu jest ludzi za progiem drzwi, których trzeba wspierać, ale ci piewcy humanitaryzmu mają ich w dupie, no im się kawa sojowa przy schylaniu się może rozlać. No, ale teraz jest w modzie się lansować zza ekranów telefonów, że tak cierpią z powodu tragedii...

Wrzućcie jeszcze parę memow i #!$%@? "swoje zrobiliście"
  • Odpowiedz
@Bdzigost: Ci ludzie wielokrotnie byli już na terenie Polski i ubiegali się zgodnie z prawem o azyl a stosowana była wobec nich bezprawna metoda pushbacku.
  • Odpowiedz
@robert5502: Moje katolickie sumienie mnie gryzie, ze są tacy ludzie na ziemi którzy narażają dobrowolnie swoje małe dzieci na smierć w zimnym lesie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Bdzigost:

Ci ludzie nie siedzą na drucie, tylko na Białorusi. Nikt nie każe im koczować w białoruskim lesie


Ta wczesna propaganda PiSu została już obalona i byli też na terytorium LL
  • Odpowiedz
na granicy jest płot. Ci ludzie nie siedzą na drucie, tylko na Białorusi.


@Bdzigost: tak i polska straż graniczna ich wyławia z bagien po białoruskiej stronie? Zmarli w polskich szpitalach po białoruskiej stronie?

Taka tępa propagandę to sobie na TVP info załącz
  • Odpowiedz