Wpis z mikrobloga

Kaczafi taki strong, że winduje je na całym kontynencie? Macki pisu sięgają Shella i BP?


@kryptonim_putas: nawet nie ma co probowac bo zawsze to samo xD
#!$%@? z tego ze praktycznie w calej europie paliwo jest za ponad 6pln a u nas jest najtaniej...
dla polaczkow pan arab ma dac specjalna znizke zeby ich dupa nie bolala i tankowali swoje szroty za 3pln XD
@radziuxd:
Na początku była walka z mafią vatowską, co skończyło się zlikwidowaniem niezależnych stacji benzynowych, później Orlen i Lotos zaczęły sprzedawać paliwo sieciówkom drożej niż czasami to samo paliwo można było nabyć na stacjach Orlenu. Do tego gdy ceny ropy na giełdzie były niskie, PiS dorzucił jakiś nowy podatek (opłatę) do paliwa. Więc teraz niech nikt się nie dziwi, że paliwo po 6 zł, bo to dopiero początek golenia burżułazji, którą
@radziuxd to lej max za 50 zł ( ͡º ͜ʖ͡º)


@SpasticInk: to pa tera:
zawsze leję za pińć dychu, jak nie jadę gdzies dalej.
wkoło komina na 200km starcza.
i zawsze na automatycznej płatności.
miałem po 100, babka nie miała rozmienic.
musiałem za 100 zalać.
myślałem, że mnie #!$%@? strzeli.
serce #!$%@?ło jak szalone, a dupa bolała ze dwa dni jeszcze...
@Kondizip11:

powtarzam już setny raz PODZIĘKUJĘ PISOWCOM!!! Większa połowa która płacisz za paliwo to podatki.


Przecież Kaczyński wyraźnie powiedział, że jak tylko będzie rządził to obniży podatki. Nie trzeba mu co 10 lat przypominać! A po za tym Obajtek rok temu na początku pandemii sam własnoręcznie obniżył ceny paliw, żeby żyło nam się lepiej. Teraz chyba też zareaguje, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@typniepopkorny: pomijając dyskusje polityczne to chyba nie uważasz, że stacja benzynowa kupuje benzynę z rynku od razu po cenie jaka jest aktualnie. Zmiana ceny na stacjach jest opóźniona względem cen rynkowych
@radziuxd: Warto dodać, że tankowałem w poprzednią i ostatnią niedziele w Austrii za 1,2 Euro (Diesel) na BP w mieście przy autostradzie.

#!$%@? 50gr taniej niż w Polsce xD
powtarzam już setny raz PODZIĘKUJĘ PISOWCOM!!! Większa połowa która płacisz za paliwo to podatki.


@Kondizip11: po #!$%@? mieszasz PIS do ceny paliwa? A to za PO były mniejsze podatki na paliwo? Chcesz państwa socjalnego to musisz oddawać 3/4 swojej pesji.
@radziuxd: A cena za baryłkę od dwóch dni notuje stratę. Wcale te ceny nie są sterowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież nawet gdyby była za darmo to i tak płaciłbyś 3 zl