Wpis z mikrobloga

#budujzwykopem #budowadomu #kino #remontujzwykopem
Czy jest tutaj ktoś kto ma "salę kinową" w domu? Mam kilka planów przed budową domu i niewielkie pomieszczenie (~30m2) chciałbym zaadaptować właśnie jako taką salę do oglądania filmów/grania na konsoli. Najbardziej interesuje mnie technika i koszt wygłuszenia, żeby jak najlepiej oddzielić te pomieszczenie od reszty domu jeśli chodzi o hałas. Generalnie też domu z piwnicą nie planuję, ale zastanawiam się czy byłaby możliwość wykopania dołu na te jedno pomieszczenie, które byłoby całkowicie pod ziemią, a wejście do niego ukryte byłoby w szafie - fantazja ponosi ale zawsze o czymś takim marzyłem, to pora marzenia zrealizować. Nie wiem jak na takie coś popatrzy architekt.. albo budowlaniec jeśli tego pomieszczenia nie byłoby w projekcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dominias - #budujzwykopem #budowadomu #kino #remontujzwykopem
Czy jest tutaj ktoś kt...

źródło: comment_1632912840NPCZOGHsPc3dFUsbw4O5zj.jpg

Pobierz
  • 76
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dominias: czyli chcesz salę kinowa w piwnicy ?
Robisz duże pomieszczenie, a to jak sobie już drzwi zrobisz czy ukryjesz to wolność Tomku w swoim domku.
Nie powinno być żadnego problemu.
jeszcze chciałem w tym pomieszczeniu zrobić stanowisko do grania w gierki na PC no i konsola więc sam ja bym bardzo dużo czasu tutaj spędzał i nie przeszkadzał innym domownikom


@Dominias: A no to inna sprawa, taki men's cave to git pomysł. Moi rodzice (a właściwie tata ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) planują coś podobnego zrobić w domu rodzinnym, tylko własnie zamiast sali kinowej to pokój z
@Dominias: Najlepiej to zrobić na etapie projektowania domu - to nie jest tak że bierzesz łopatę i kopiesz.
Licz się z kosztem na poziomie 40-50 tys albo lepiej za samo wykonanie takiej piwniczki