Wpis z mikrobloga

@Shatter: Co ty do mnie piszesz. Gdzie ja napisałem ze jej wykopki nie lubią? Zamiast spamować tyle komentarzy które piszesz ewidentnie do złej osoby to się zastanów i pomyśl. Napisałeś do mnie wyżej ‚czemu mówię do niej po imieniu’ a teraz udajesz ze nie wiesz o co pytam.
@Shatter: Ogarnij komentarz wyżej. Patrz na cytowany fragment. To ja ja nazwałem po imieniu. Nie typ co myślałeś ze do niego piszesz. Ogarnij się
@lubielizacosy: a to przypadkiem nie jest tak ze w takim Honkerze co się nie zgniata cała energia uderzenia idzie w kierowcę i pasażerów?

Słyszałem ze Volvo stare są w #!$%@? niebezpieczne tak naprawdę właśnie z tego powodu - jak walniesz Volvo w coś to ci energia uderzenia miażdży narządy wewnętrzne, zamiast karoserie auta
@juzwos: Najgorsze w tym wszystkim jest to że tacy debile mają prawa wyborcze i/lub są decyzyjni w wielu kwestiach w naszym kraju. Niestety Polska to stan umysłu..... Jeszcze tego z PRLu, gdzie większość ludzi wykazywała odruchy bliższe zwierzętom niż istotą rozwiniętym.
@Kolsky Chodzi o narrację jej i tego typa - oni nie zginęli bo mój ziomek jeździ jak pirat drogowy ale dlatego że są biedni. Nie bądźcie biedni bo będziemy was zabijać na drogach.