Wpis z mikrobloga

#!$%@? się do Kaczmarek w tej sprawie jest szczytem #!$%@?


@JanuszKarierowicz: tak, typka która w takiej chwili pisze cholera wie po co o "zaawansowanych systemach bezpieczeństwa", kończy na "zapinajcie pasy" (xD) a historia jest taka że typ zjechał na przeciwległy pas (gdzie był zaawansowany system lane keeping assist btw ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i rozwalił ludzi z naprzeciwka. Na pewno wszyscy się do niej teraz #!$%@?ą bo
  • Odpowiedz
Napisałem przed chwilą na jej koncie na insta, przy zdjęciu ze ślubu:

" ciekawe jakim autem jechałaś do ślubu. Pewnie max 2 latkiem".

5 min i mnie zablokowała XD

Kurła, ja chcę lata 90, wtedy nikt nie miał neta, no i zyeby się nie miały jak wylansować
  • Odpowiedz
jeszcze to ciśnienie w oponach gdzie na każdej stacji jest sprężarka xD


@sipcabej: jest też duża szansa, że ma felgi bez czujników po prostu albo po zmianie kół trzeba zrobić kalibrację jakąś w komputerze, najlepiej w serwisie Audi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@juzwos: klasycznie znajoma nie słyszała całej historii, albo uwierzyła w kłamstwa tych co spowodowali pisząc wysryw na insta, a prawda taka, ze znajomi #!$%@? nie umieją jeździć i zabili kogoś swoją lekkomyślnością czy nieuwagą xD
  • Odpowiedz
  • 18
@juzwos czyli według tej kretynki jak będę jechał do pracy na rowerze i jakiś kretyn złamie przepisy i mnie zabije to jest to moja wina bo miałem rower a on drogie auto? XD
  • Odpowiedz