Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 525
@userrrr: dlaczego ci debile nie wrzucają łącznej ceny w ogłoszeniu tylko klikasz podniecony, a tam czynsz +500zl xD a to #!$%@?, biorę! Przecież lubię dopłacać xD Albo nie piszą adresu, albo co w ogóle jest w mieszkaniu, albo brać zdjęć xD No przecież gdybym wystawiał mieszkanie na wynajem to napisałbym jak najwięcej informacji żeby ludzie mi dupy nie truli. Dzwonię ostatnio za kawalerka, wszystko git, a typ nagle "bo wie pan,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@userrrr: to wina stron, bo powinni ogarnac możliwość wpisywania tego osobno i żeby było to jakaś suma. Też ciężko stwierdzić ile osób będzie mieszkać ( to wpływa na czynsz ) no i woda też jest w czynszu.
Wiec albo dodatkowe pola, albo żeby ogólnie była wpisywana tylko cena czynszu wtedy byś wiedział że ok to czynsz, a nie cała kwota
@userrrr: O na wykopie jak zwykle afera o błędnie napisane ceny wynajmu według was XD Przecież te dodatkowe ceny są zmienne, zależy od tego ile osób mieszka, ile mediów się zużywa, czy chce się mieć tv+internet czy ma się np swoje UPC z innego adresu lub coś mobilnego. Kwota jaką widzicie, to jest kwota jaka idzie do właściciela "na czysto" a cała reszta to rachunki, które generujecie, to nie jest żadne
napisałbym jak najwięcej informacji żeby ludzie mi dupy nie truli


@MisiuMisiu: co do zasady to się zgadzam, ale masz za dużą wiarę w ludzi
Spójrz na dowolne ogłoszenie na Facebooku na jakiejś grupie. Krótki opis, czasem jedno zdanie z podaną ceną.
Zawsze jakiś gamoń (i często więcej niż jeden) pyta "jaka cena".

Inny mój ulubiony wyznacznik ludzi z takich miejsc to zdanie zakończone znakiem zapytania? W sensie zdanie, które nie jest