Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 525
@userrrr: dlaczego ci debile nie wrzucają łącznej ceny w ogłoszeniu tylko klikasz podniecony, a tam czynsz +500zl xD a to #!$%@?, biorę! Przecież lubię dopłacać xD Albo nie piszą adresu, albo co w ogóle jest w mieszkaniu, albo brać zdjęć xD No przecież gdybym wystawiał mieszkanie na wynajem to napisałbym jak najwięcej informacji żeby ludzie mi dupy nie truli. Dzwonię ostatnio za kawalerka, wszystko git, a typ nagle "bo wie
  • Odpowiedz
@przegryw_wykopu tu chodzi o formę ogłoszeń gdzie właściciele wrzucają tylko odstępne, jakby wynajmujący nie musiał płacić #!$%@? nic więcej. Jest to irytujące bo czynsz nie jest jednakowy w całym mieście i musisz klikać w każde ogłoszenie, żeby zobaczyć tanie mieszkanie w którym czynsz wynosi tyle co odstępne. No ale "heheheh, bedo wyświetlenia".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 36
@userrrr: to wina stron, bo powinni ogarnac możliwość wpisywania tego osobno i żeby było to jakaś suma. Też ciężko stwierdzić ile osób będzie mieszkać ( to wpływa na czynsz ) no i woda też jest w czynszu.
Wiec albo dodatkowe pola, albo żeby ogólnie była wpisywana tylko cena czynszu wtedy byś wiedział że ok to czynsz, a nie cała kwota
  • Odpowiedz
@userrrr: O na wykopie jak zwykle afera o błędnie napisane ceny wynajmu według was XD Przecież te dodatkowe ceny są zmienne, zależy od tego ile osób mieszka, ile mediów się zużywa, czy chce się mieć tv+internet czy ma się np swoje UPC z innego adresu lub coś mobilnego. Kwota jaką widzicie, to jest kwota jaka idzie do właściciela "na czysto" a cała reszta to rachunki, które generujecie, to nie jest
  • Odpowiedz
  • 11
@userrrr a skąd właściciel mieszkania ma wiedzieć ile zużyjesz prądu, gazu, ile osób będzie chciało mieszkać (Czynsz, śmieci). Podana jest kwota ile za Najem ma dostac właściciel a reszta nie jest od niego zalezna i jest zmienna. Proste.
  • Odpowiedz
  • 17
@userrrr w ogłoszeniach o sprzedaży mieszkań jest ta sama patologia - przecierasz oczy ze zdumienia widząc mieszkanie w centrum 50m za 250k, wchodzisz w opis a tam się okazuje że w metraż wliczone 20m piwnicy (°°
Zgłaszam takie ogłoszenia jak #!$%@? ale olx ma to w dupie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@userrrr ja kiedyś poszedłem oglądać kawalerkę a debil właściciel nie powiedział o czynszu 300zl może nie dużo ale powiedział jeszcze o opłacie za prąd 160zl xd a kawalerka wyglądała jakby 15 lat tam nic nie robił
  • Odpowiedz
@userrrr: zawsze sie zastanawiam co ludzie mają w głowie z tym podawaniem ofert bez czynszu xD
Przeciez mają przez to 10x wiecej telefonów gdzie ludzie dzwonia czy to z czynszem czy bez xD
No i po co ?
  • Odpowiedz
@Kuusamo: większość kwoty czynszu jest stała i powinna być doliczona do kwoty bezpośrednio widocznej w ogłoszeniu. Przecież nikt się tu nie czepia mediów.
  • Odpowiedz
napisałbym jak najwięcej informacji żeby ludzie mi dupy nie truli


@MisiuMisiu: co do zasady to się zgadzam, ale masz za dużą wiarę w ludzi
Spójrz na dowolne ogłoszenie na Facebooku na jakiejś grupie. Krótki opis, czasem jedno zdanie z podaną ceną.
Zawsze jakiś gamoń (i często więcej niż jeden) pyta "jaka
  • Odpowiedz