Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym zacząć trenować judo albo boks i nie wiem na co się zdecydować. Dwa różne światy. Mam 30 lat i głównie chce poprawić swoją formę, odnaleźć jakąś pasję ale też chciałbym poczuć się pewniej na ulicy w razie potrzeby. Boks wydaje mi się bardziej uniwersalny. Kiedyś już trenowałem trochę karate i w sumie mi się podobało. A może trenować coś innego? Nie chciałbym jednak MMA czy BJJ bo te sekcje to często wylęgarnie patologi

#niebieskiepaski #sztukiwalki #boks #judo #sportywalki #sport #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6151d8f6735fe4000aa6d87b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: judo na ulicy przydaje się tylko w sytuacji kiedy jesteś w zwarciu i nie masz odwrotu, podcięcia, przerzuty przez plecy/biodra są skuteczne i to bardzo. Sprawdzone w praktyce. Osobę niedoświadczoną po upadku zwykle "przytyka", ale przy umiejętnym rzucie nie uszkodzisz nikogo, może nabawi się siniakow. Jestem trenerem, co prawda szkolę jeszcze młode dzieciaki, ale w grupach "weteranów" towarzystwo to ulożeni, ustatkowani ludzie, trener nie pozwala sobie na patolke, bo to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Niedawno zacząłem chodzić na boks i już się wkręciłem. Treningi są bardzo ciekawe i intensywne. Myślę, że kondycję można złapać bardzo szybko. Zanim zacząłem zastanawiałem się nad boksem i zapasami. Bardziej mnie ciągnęło do boksu, a że mam w okolicy szkółkę z dobrymi opiniami, to wybór był prosty. Wydaje mi się, że bardzo dużo zależy od klubu, a zwłaszcza trenera. Idź na trening i się przekonaj co Ci bardziej odpowiada.
  • Odpowiedz