Wpis z mikrobloga

Ale jak to. Potężny guru zarabiania w Fife DoMManU to zwykły oszust korzystający z Shortfuts? O bożę, o kruwa, cóż za hipokryta.
Choć przyznam że specjalnie mnie to nie zdziwiło - od lat nie śledzę jego śmiesznej "twórczości" dla dzieciaków, którą nawiasem mówiąc zawsze szkalowałem. Ciekawi mnie tylko czy nadal jest partnerem EA, bo jeśli tak to mam nadzieję że zostaną wobec oszusta wyciągnięte surowe konsekwencje. Pozdrawiam serdecznie uczciwych graczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#fut #fifa #fifa21 #fifa22 #youtube
Tymczas0wy - Ale jak to. Potężny guru zarabiania w Fife DoMManU to zwykły oszust korz...

źródło: comment_1632751635qtrLdmGY2oRd6NqNLD0Lsd.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@iti1986: Bo powiedziałem, że nie ma dowodów na to, że DoMManU wiedział o shortfuts? Jak na kogoś z wykopu, to słabo u ciebie z wyczuciem żartu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eralt: @Logan_kapuczino Najprościej mówiąc przyśpiesza "snajpienie" kart w webappie. Np. możesz wykonywać konkretne operacje na przyciskach klawiatury, nie tracąc czasu na celowanie kursorem myszki. Oczywiście używanie tej wtyczki jest zabronione i grozi banem.
  • Odpowiedz
@Tymczas0wy: To hipokryta od kilku lat xD Pamiętam jak kilka lat temu podawał jakąś metodę zarobku. Ktoś na fb skomentował, że ameryki nie odkrył, bo ten typ też tego używa od jakiegoś czasu, a ten cały Maciek odpisał, że gdyby nie Dominik to nikt by o tej metodzie nie wiedział xDD im to ego w kosmos w------o
  • Odpowiedz
@Tymczas0wy: Chłop zawsze p------i takie kocopoły, że szok. Najbardziej bawi, to coroczne „najlepsza fifa od lat, genialny gameplay” i ogólne o----------e pały EA, ale po komentarzach można zobaczyć, że ludzie już się na te jego p---------e nie nabierają XD No może jeszcze na te handlowe się nabierają, ale te o fifie, konkretnych kartach itd. to już coraz mniej, bo chłop bzdety p------i non stop
  • Odpowiedz