Wpis z mikrobloga

Biedne #p0lka, biedne dziewczęta - jak one mają wyruchać się bez konsekwencji z chadami w tym kraju, jak one mają się wyszaleć i wykorzystać swoje uprzywilejowanie na rynku matrymonialno-seksualnym, skoro nawet anony pałki nieruchałki nie chcą dorzucić się w podatkach na antykoncepcję? Wstyd mieszkać w takim kraju, który tak okropnie stygmatyzuje kobiety, ograniczając im podstawowe wolności.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels ##!$%@? #gorzkiezale #zalesie #gownowpis
hauser15 - Biedne #p0lka, biedne dziewczęta - jak one mają wyruchać się bez konsekwen...

źródło: comment_16326572883AomR0TtbtAUk2Vtqrdnnu.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@Awokador: Czy to naprawdę tak trudno sobie wyobrazić, że w XXI wieku mamy jednak też inne formy antykoncepcji niż pigułki i prezerwatywy? Są spirale, implanty, zastrzyki, plastry itd. Niestety u nas bardzo mała świadomość tych innych form, mała wiedza i dostępność. Do tego dochodzi brak łatwego dostępu do antykoncepcji awaryjnej.
  • Odpowiedz
Czy to naprawdę tak trudno sobie wyobrazić, że w XXI wieku mamy jednak też inne formy antykoncepcji niż pigułki i prezerwatywy? Są spirale, implanty, zastrzyki, plastry itd. Niestety u nas bardzo mała świadomość tych innych form, mała wiedza i dostępność


@CudMalina: Nie uczyli Cię tego na WDŻ? Ja miałem tam normalnie wyłożone wszystkie metody antykoncepcji, omówiony temat wskaźnika Pearla i jakieś tam inne niuanse. A to było 10 lat temu w
  • Odpowiedz
@trevoz: Niesamowite, że w kraju większym od polski, z o wiele większą ilością świadczeń socjalnych, w tym tych na dzieci, ludzie się rozmnażają. Niesamowite też jest, że współczynnik przestępstw seksualnych, w tym gwałtów na nieletnich w UK też jest wyższy niż w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja wiem jak jest, ale pod wszystkiego chłopskorozumizmu nie podciągniesz.
  • Odpowiedz
@trevoz: Przypominam sobie omawianie form antykoncepcji wyłącznie na religii. Także z góry wiadomo, że wszystkie miały wady, głównie moralne.
Utrudniony jest między innymi dostęp do antykoncepcji awaryjnej. Pigułki po są na receptę co mocno utrudnia korzystanie z nich - liczy się czas użycia, a najpierw trzeba się umówić do lekarza po receptę.
  • Odpowiedz
i co? seks mężczyzny to powód do dumy, a seks kobiety to powód do wstydu? xD Ruchamy się dla przyjemności tak samo jak faceci, oczywiście nie ze #!$%@? którzy winę za swoje #!$%@? zrzucają na kobiety. Elo


@arteria: Gówno, #!$%@? mam na to całe społeczeństwo, chcę po prostu zdechnąć wspokoju i nikomu nie dokładać się do swoich zachcianek.
  • Odpowiedz
Raczej chodzi o to, żeby dzieci nie rodzily dzieci. Im większy dostęp do antykoncepcji tym mniej patologii tego typu. #!$%@? na patolę pobierająca 500+, ale jak ktoś rzuci pomysł na dofinansowanie antykoncepcji, który potencjalnie ogranicza zjawisko rozmnażania się patoli to wielce oburzenie. Poza tym tyle fikołów i mitów nt. antykoncepcji ile jest pod tym postem dawno nie czytałem XD


@murmurlrl: To się ogranicza edukacją a nie kupowaniem prezerwatyw
  • Odpowiedz