Wpis z mikrobloga

Biedne #p0lka, biedne dziewczęta - jak one mają wyruchać się bez konsekwencji z chadami w tym kraju, jak one mają się wyszaleć i wykorzystać swoje uprzywilejowanie na rynku matrymonialno-seksualnym, skoro nawet anony pałki nieruchałki nie chcą dorzucić się w podatkach na antykoncepcję? Wstyd mieszkać w takim kraju, który tak okropnie stygmatyzuje kobiety, ograniczając im podstawowe wolności.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels ##!$%@? #gorzkiezale #zalesie #gownowpis
Pobierz hauser15 - Biedne #p0lka, biedne dziewczęta - jak one mają wyruchać się bez konsekwen...
źródło: comment_16326572883AomR0TtbtAUk2Vtqrdnnu.jpg
  • 93
Branie hormonów powinno być konsultowane z lekarzem plus częste wizyty kontrolne (a to że możesz iść do konowała i da ci to bez tego to inna kwestia) i przepisywane w przypadku braku przeciwwskazań.


@Symmachus: Ale ja nie chcę zabronić nikomu konsultacji. Niech sobie ludzie konsultują na zdrowie (nomen omen).

Jak jakaś babka umrze na zakrzepicę bo nie podumała że nogi ją nie bolą od pracy stojącej a miała zator to jej
To niech konsultują z lekarzami, jeśli nie są pewne.

A ja mam być traktowany jak małe dziecko, bo ktoś przypuszcza, iż mógłbym zrobić sobie krzywdę biorąc lek, który obecnie sprzedawany jest w Polsce na receptę? Moje ciało, moja sprawa.


@Der_Liebhaber_der_Lebkuchen: Nie wyjaśnisz im tego. Współcześnie ludzie są tak nawykli do państwa opiekuńczego, że takie koncepcje wydają im się niezwykle wywrotowe (choć jeszcze w belle epoque były normalne).
super, a potem wszyscy będziemy płacić za leczenie tych kobiet którym nie wyszło dobranie antykoncepcji. No genialne


@Pirat_Bobek: I za palaczy papierosów, i za picie wódki, i za jedzenie fastfoodów, i za zbyt dużo soli w organizmie, i za treningi biegowe ponad limit zdrowia, i za nie mycie zębów itd. itd. W państwie opiekuńczym i tak za wszystko płacisz.
zadziwiająca sytuacja, po waszych komentarzach jestem w stanie od razu powiedzieć kto nie rucha i go dupa boli z tego powodu xD


@arteria: Czyli bawi Cię to, że osoby, które nie mają życia seksualnego nie chcą za nie płacić innym? W takim razie powinny być talony na "panie do towarzystwa" dla tych, którzy mają potrzebę rozładowania napięcia seksualnego, ale ze względu na swoje wady fizyczne/psychiczne nie mogą tego zrobić. W końcu
Pobierz ExitMan - > zadziwiająca sytuacja, po waszych komentarzach jestem w stanie od razu po...
źródło: comment_1632673881i9KGZxsebhLPUsBMf0R7Vn.jpg
: Raczej chodzi o to, żeby dzieci nie rodzily dzieci. Im większy dostęp do antykoncepcji tym mniej patologii tego typu. #!$%@? na patolę pobierająca 500+, ale jak ktoś rzuci pomysł na dofinansowanie antykoncepcji, który potencjalnie ogranicza zjawisko rozmnażania się patoli to wielce oburzenie. Poza tym tyle fikołów i mitów nt. antykoncepcji ile jest pod tym postem dawno nie czytałem XD


@murmurlrl: UK, mówi Ci to coś? Mają antykoncepcje za darmo, a