Wpis z mikrobloga

Piszę to do WAS od 25lat:
polscy podatnicy to DEBILE i nic do was nie dociera, ZERO zmian, tyracie 40lat i gówno z tego macie - ochłapy!
zadowalacie się resztkami ze stołu wszelkiej maści budżetówki i innych nierobów!
Oddajecie złodziejom w sumie 84% tego co przez swe całe życie wytworzycie, nie potraficie nawet wszystkiego zsumować, w tysiącach na każdym kroku podatków + ZUS + cła + akcyzy + koncesje + pozwolenia+ zezwolenia + podania od podania dla urzędasa + opłatach + czynszach + abonamentach + mytach. Podatek od wszystkiego: za grunt za budynek na tym samym gruncie, za firmę w tym budynku na tym gruncie itd itd podatek od podatku...
Kradną wam OD RAZU drugą pensję przy wypłacie!! zapytajcie w końcu ile kosztujecie pracodawcę brutto a ile wam przelewa! A do lekarza czy badania i tak trzeba PRYWATNIE! albo czekaj 3lata, potem idziecie do sklepu i macie 23% VAT potem płacicie podatek za dom/mieszkanie, grunt, deszcz, powietrze, podatek polskie wody, podatki w gazie, akcyzy w prądzie z węgla, podatek od spadku, podatek od lokaty itd. Za auto 100x płacicie, za nowe VAT, Akcyza, homologacje, dyrdymały opłaty, paliwowe, ekologiczne, drogowe, autostrady, potem za to samo auto za używane PCC 2% za każdą sprzedażą urzędas kładzie swoją złodziejską nic nie dającą w zamian łapę! Za każde chore przerejestrowanie itd itd bez końca! Pan i władca urzędnik, a WY PLEBS płacący na ten cyrk - na kolana! Na koniec nie dożywacie w większości do miesięcznej emerytury wartości 3 dniowej emerytury Niemca!

Jeszcze gdyby było cokolwiek w polsce porządne za podatki, a jakie jest?? przemysł, drogi, kolej, sądy, służba zdrowia, policja, edukacja NAWET POWIETRZE KTÓRYM ODDYCHACIE itd itd --- wszystko jednakowo BYLEJAKIE!, najgorsze jak się da, na odwal i najdroższe jak sie da!

Kiedy wreszcie będzie narodowy bunt i zgniecenie milionowej bandy nierobów urzędasów zżerającej nasz kraj?
aaale nieee wam wystarczy srałdi po niemcu, byle wyprzedzić drugiego polaka, 500+, grill i piwo.

matematyczni debile!
polacy lubicie być dymani i użalać się, kłócicie sie nawzajem zamiast wreszcie masowo zlikwidować te budżetową bande pijawek, gdzie jedna #!$%@? daje papierkową "robotę" trzem następnym!
Bez likwidacji milionów nierobów jak urzędasów czy górników, których utrzymujemy z podatków NIGDY NA NIC NIE BĘDZIE PIENIĄDZY! nawet jak oddacie 100% pensji to urzędasom braknie, wszystko rozkradną przeznaczą na stołki dla znajomych, rodzin, firma szwagra wygra przetarg itd.

Przypomne WAM:

Liczba limuzyn rządowych: 2142 szt.
Liczba karetek w CAŁEJ Polsce: 1360 szt.

Gdy jednak część z was się przebudzi z letargu i zechce wyjść masowo na ulice, które zbudowano za wasze podatki to "polska policja" spałuje was, bo własnie zjedli śniadnie za WASZE PODATKI! i mają siłę was bić! - BO - bo macie siedziec cicho i całe życie zapieprzać na PANA SWEGO I WŁADCĘ
w nagrodę posłuszny pies urzędnika dostanie 1000+ oraz cieplutką i szybciutką emeryturkę za... WASZE PODATKI!

2+2=4 matematyczni debile!
#oswiadczenie #bekazpodludzi
źródło: comment_1632639983U62YTFGRNE07ez40BOVp4B.jpg
  • 19
@szyderczy_szczur:

Mnie #!$%@?ą pokojowe protesty. Strajk kobiet który tygodniami łaził po ulicy bez sensu w mróz. Co to miało niby zmienić? Siedzieli partyjni bonzowie w domach przy kominkach, dzwoni jakiś przydupas:
szefie protesty na ulicach!
- biją się z policją?
- nie, chodzą sobie i mają śmieszne banery
- to co mi dupę zaracasz pierdołami. Zadzwoń do Szumowskiego, zapytać gdzie druga transza dla mnie.
@szyderczy_szczur polski robak pańszczyźniany i tak nie zrozumie nawet jakby mu to na obrazkach pokazać, co więcej jeszcze będzie zaciekle bronił swojego właściciela, bo on przecie dobry i daje zapomogę, która starcza na podstawowe potrzeby jak wódka, papierosy, pasztetowa i chleb tostowy
@szyderczy_szczur: Olaboga kradno, powtarzam, KRADNO!!! Nie dość że zabierajo mi 97,4% pensji (to prawda) to jeszcze matka musiała zapłacić kilka tysięcy za porodówkę, na koszt mojej edukacji w szkole podstawowej musiała się zrzucić cała rodzina, wodę muszę nosić w wiadrze z rzeki, a także do tejże rzeki srać. W nocy siedzimy przy świeczkach bo przecież prądu nie ma. W garażu stoi auto ale i tak jeździmy konno bo przecież do jazdy
@szyderczy_szczur: skonczyłem czytać po > zadowalacie się resztkami ze stołu wszelkiej maści budżetówki i innych nierobów!

Moja zona pracuje w państwowym muzeum na merytorycznym stanowisku za minimalną krajową. Elo. XD
@szyderczy_szczur: takie #!$%@? potrafi napisać każdy myślący człowiek. Nie robi to już na mnie wrażenia.
Moje pytanie brzmi: Narodowy bunt i co dalej? Jakie wprowadzić zmiany? Jak wprowadzać zmiany aby utrzymać ciągłość funkcjonowania państwa? Jak zagwarantować ciągłość zmian i brak powrotu do tego, co jest?
Jak wprowadzać zmiany aby utrzymać ciągłość funkcjonowania państwa? Jak zagwarantować ciągłość zmian i brak powrotu do tego, co jest?


@lightman_ltm: Max. X urzędników na y obywateli i/ albo koszty utrzymania państwa nie mogą przekroczyć z % forsy obywateli. A system sądowniczy można zreformować po taniości.