Wpis z mikrobloga

  • 7
@biesy Z resztą konserwatyści uważają że małżeństwo to święty, scalający w jedność sakrament. Na dobre i na złe, dwie osoby jedna rodzina, przez życie razem, w zdrowiu i chorobie, jedno za drugiego. Nierozerwalnie (wytłumaczcie to Kurskiemu albo Kaczyńskiej).
  • Odpowiedz
Oni się śmiało wpierniczają w prywatne życie i poglądy innych, to czemu by się nie zrewanżować?


@wezsepigulke: czyli robią dobrze, skoro robisz to samo?
Jeśli uważasz, ze wpierniczanie się w czyjejś prywatne życie jest złe, to z tym walczysz, nie to robisz.
Chyba, ze jesteś za głupi, by zrozumieć takie rzeczy, to wtedy faktycznie praca z 10k to Twój sufit
  • Odpowiedz
  • 2
@biesy @ImYourPastClaire

Dlatego opuści człowiek ojca i matkę i złączy się ze swoją żoną, i [b] będą oboje jednym ciałem. A tak już nie są dwoje, lecz jedno ciało.[/b] Co więc Bóg złączył, niech człowiek nie rozdziela


Oni przecież próbują wprowadzić m.in. te słowa jako obowiązujące prawo.
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL

Serio teraz będziemy prześladować członków rodziny polityków, bo żyją swoim życiem i robią to co chcą? Oni nie mogą mieć swojego prywatnego życia? Żona jakiegoś polityka, nawet pisowca nie zasługuje na to by rozliczać ją za każdy jej czyn, bo "nie przystoi".


Partia która idoktrynuje społeczeństwoi wmusza im zasady katolickie, wyciera sobie morde kościołem, żeby zgarnąć wyborców zasługuje na wytykanie takiej hipokryzji, to jest wręcz obowiązek
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@puszkapandory: osobiście nie uważam tego za demoralizację. Ładne ciało, ładne zdjęcie. Jednak skoro panowie nam się wpieprzają w życie na siłę to uważam, że należy im wytykać wszystkie zachowania odbiegające od przyjętego przez nich "moralnego zachowania".
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: Schreiber? A czy to w ogóle polskie nazwisko? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą jak to możliwe, że taka babka jestem z typem, który przedstawia takie poglądy. No chyba, że to tylko na pokaz te poglądy… ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wydaję mi się, że w momencie w którym pis(przy wielkim wsparciu konfederacji) zaostrzył prawo aborcyjne w----------c się w życie milionów kobiet. Gdy partia aktywnie propaguję nienawiść wobec mniejszości seksualnych, a pisowski minister edukacji wpieprza ideologie katolicką do szkół i uczelni, to tak


@sawa12721: ot uroki demokracji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jak najbardziej mamy prawo prześladować polityków i ich rodziny


@sawa12721: jeśli jesteś niemoralną gnidą,
  • Odpowiedz