Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@djtartini1:

mam inteligencję jak Suski i spryt Sasina


Gdyby to było choćby w części prawdą to byłbyś co najmniej dyrektorem jakiegoś departamentu w ministerstwie. A produkujesz się za 60 groszy za wpis na portalu ze śmiesznymi obrazkami ¯\_(ツ)_/¯
Serio teraz będziemy prześladować członków rodziny polityków, bo żyją swoim życiem i robią to co chcą? Oni nie mogą mieć swojego prywatnego życia?


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Chodzi Ci o ludzi, którzy zakazują aborcji, handlu w niedzielę, in vitro bo kościół, a potem znajduje się ich na orgiach z węgierskimi politykami, ich córki dostają 3 rozwody kościelne, żony sobie robią sesje BDSM?
Tak.
I wierzę, że każda rodzina, która nie mogła sobie począć dziecka,
Gdyby to było choćby w części prawdą to byłbyś co najmniej dyrektorem jakiegoś departamentu w ministerstwie. A produkujesz się za 60 groszy za wpis na portalu ze śmiesznymi obrazkami ¯_(ツ)_/¯


@Willy666: bzdura, robię to jako wolontariat
@wezsepigulke: Przykre jest to, ze jako domyślam się jednak lewicowiec światopoglądowy nie umiesz dopuścić do swojej głowy, że mąż nie jest właścicielem swojej żony, a żona nie musi być tamponem pochłaniającym poglądy swojego męża. Facet ma poglądy zamordystyczne, ona jak widać od nich odbiega, ale mimo to tworzą małżeństwo, co może świadczyć o tym że facet jest bardziej tolerancyjny niż Ty.

Kwestia oceny życia ludzi publicznych zostawię - nie jestem targetem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ImYourPastClaire:

>A co ten mąż-polityk ma z nią zrobić? Zacząć #!$%@?ć i przywiązać do kaloryfera, aż będzie się zachowywać tak jak publika oczekuje?

Gdzieś trzeba zacząć ( ͡ ͜ʖ ͡)
@wezsepigulke

Nie będę oceniał jej urody bo to niskie... I nie wiem o jaki program chodzi


Nie rób programowi konkurencji w robieniu #!$%@? z logiki i nie bądź taki cnotliwy na pokaz. Baba idzie do programu, gdzie wybierają osoby na top modelki i modeli. W tym programie CHODZI o ocenianie urody. I uczestnicy przecież na to się godzą.
Ale to jest żoną MINISTRA, z zamordystycznie konserwatywnego obozu. Niestety, to nie jest przypadkowa osoba z ulicy. Jak pierwsza dama, która nawet teraz otrzymuje wynagrodzenie, strzeli sobie sesję w Playboyu też będziesz tego broniła? Chcąc nie chcąc z powodu eksponowanej funkcji męża ona także staje się osoba publiczną.


@wezsepigulke: Jest TYLKO żoną ministra, prawnie nie jest do niczego zobligowana, może przy okazji pracować jako sprzątaczka albo striptizerka, jej życie zawodowe to
@ImYourPastClaire: Tak dokładnie, klasyczny wykopek incel i przegryw bo ma własne zdanie, wsadź se w dupę te klasyczne wyzwiska xD

Mąż nic nie uzyska od żony bo żona nic nie ma - a jak ma to bierze bogatszego męża
zaostrzył prawo aborcyjne #!$%@?ąc się w życie milionów kobiet.


@sawa12721: Raczej stępiło. Mniej rzezi, mniej ostre prawo - polecam taką interpretację.
I #!$%@?ło się między dziecko, ojca a matkę, a nie "w życie kobiet" - to sprawie między trójką osób.
Hasło "milionów kobiet" też błędne, bo w rzeczywistości dotyczy podobno gdzieś tysiąca rocznie.
@wezsepigulke: widze komentarze wypelnione chrzescijanska miloscia. To ze #!$%@? z PiSu chca ograniczac nasza wolnosc nie daje nam prawa ograniczac ich wolnosci. Ja wiem, duza pigulka do przelkniecia. Jesli komus zalezy na wolnosci, to nie bedzie napietnowal publicznie zony polityka robiacej wyjatkowka sesje zdjeciowa. Za to skupi sie na hipokryzji ktora rzadzacy sie kieruja.
Serio teraz będziemy prześladować członków rodziny polityków, bo żyją swoim życiem i robią to co chcą? Oni nie mogą mieć swojego prywatnego życia?


@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Oni prześladują miliony polaków to my nie możemy prześladować ich? ( ͡° ͜ʖ ͡°)