Wpis z mikrobloga

@Speed666 tylko uważaj na gwarancję. Kia ma obecnie brak tolerancji przekroczenia przeglądu nawet o 1km, to od razu kasuje gwarancję. A że silnik, z jednej strony zachęca do dynamicznej jazdy, z drugiej lubi się przytrzeć, gwarancję warto zachować. Czas naprawy też dramat, mam klienta gdzie wersję v6 aso naprawia 6 miesiąc. Poza tym furka w prowadzeniu i wyglądzie miód. Gratuluję Mirku wyboru
@H13D: no to już pokaż to swoje, zacząłeś żart to dokończ. Ja mam Corolle TS w hybrydzie 2020, 1.8. Jakieś przemyślenia na temat żartów motoryzacji? Wymienimy się zdjęciami?
@MandarynWspanialy: Nie. Musiał to być inny.

@Nie_jestem_tak_madry_jak_Ty: Ciekawa historia. Przyłapał mnie gość z firmy CVR i zaproponował że chcą nowe felgi których nie ma jeszcze w sprzedaży, sfocić na moim aucie. Że przyjedzie ekipa, porobią wszystko, postawią Jacka i dadzą 50% rabat jakbym kiedyś chciał je kupić. To przyjechala ekipa do mnie, przerzucili koła i zrobili całą sesję na swój koszt :). Mam jeszcze foty innych dwóch zajebistych felg ale
@Melt: Raczej trzeba ściągnąć ;) Wykonanie w środku jest bardzo dobre. Nic nie skrzypi, nic się nie tłucze. Ekran jest chyba wbetonowany w auto bo ani drgnie. Z wad które wyszły to niemożność wyłączenia StartStop na stałe i ciągle wracające pokrętło od trybu jazdy do defaulta po zgaszeniu i odpaleniu. No i wcale nie jest taki niski. Corsą C bardziej ryłem w krawężniki na parkingach niż tym.
Zupełnie nie czaję tych podś#!$%@?ów ze Stingera. Jest trochę gorszy od M340i, ale też znacznie tańszy. Porównywalne wersje w zeszłym roku to była różnica 50-80k (230 vs 290 po rabacie), a Stinger prowadzi się super, jest dobrze wyposażony i ma ciekawy wyglad. Tylko wnętrze trochę odstaje i mógłby mniej palić ;)
@StefanEm: @sebaaaxy: @Czachaaa: @Speed666: @Crisu: Użytkownicy wykopu na jednym ujęciu, fani daci i kiji, nie wiem co wami kieruje, ale te auta mają napęd po niewłaściwej stronie. Myślę że głównym powodem jest to, że tylko na takie możecie sobie pozwolić, bo kto normalny powie, że jakaś kija jest lepsza od bmw, porównując modle z tych samych lat XD Chociaż pośmiać się można