Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę tych egoistycznych i rozszczeniowych dzieciorobów, którzy się udzielają na tagach #antynatalizm i #childfree żeby pokazać, jacy to bezdzietni są egoistyczni, bo przeszkadza im kaszojadzi ryk. Przy czym sami są egoistami, bo nie patrzą na to, że te ryczące ziemniaki mogą komuś przeszkadzać. Jakbym ja się wybombelkowała, to miałabym na uwadze, że ryczący kartofel mający do roku może przeszkadzać w podróży i mi i innym, więc go nie zabieram i elo. Zresztą dzieciak, który nawet nie chodzi i nie mówi, tylko się drze, nic z wycieczki nie wyniesie, to jaki problem zabrać go w podróż za kilka lat?

#bekazpodludzi #codzienndawkamadek
  • 43
  • Odpowiedz
świat w ogóle byłby lepszym miejscem jakby ludzie chociaż minimalnie przejmowali się innymi. Nie, że za wszelką cenę starać się nikomu nie przeszkadzać, bo to absolutnie niemożliwe, ale żeby tak choć trochę-trochę pomyśleć o ludziach dookoła.


@mozgogrdyczka: Oj tak, zgadzam się. Niestety większość ludzi to egoiści. Ja zostałam wychowana na taką, żeby mieć na uwadze innych.
Marzę o tym by mieć wokół siebie samych sąsiadów takich jak ja, ale o
  • Odpowiedz
Jak ja nienawidzę tych egoistycznych i rozszczeniowych dzieciorobów, którzy się udzielają na tagach #antynatalizm i #childfree żeby pokazać, jacy to bezdzietni są egoistyczni, bo przeszkadza im kaszojadzi ryk


@ririsu12: może jakieś przykłady przyjacielu? Ślędzę rzeczone tagi z zainteresowaniem i stwierdzam że ze świeczką szukać wpisów tych ludzi, których tak nienawidzisz....
  • Odpowiedz