Wpis z mikrobloga

@bgb1: @makmakp: Oświadczam, że jest tylko jeden prawilny czatek ja jadisco, ten drugi wymyśliliście Wy, dżejowcy.

A już tak na serio, obawiam się, że przez malejącą opłacalność streamów (ban na twitch) i rosnącą absencję #wonziu, ten czat na jadisco też wkrótce może okazać się niepotrzebny :(
@bgb1: Makulini po pytaniu widza, zaczal cos gledzic, ze nie wie gdzie kasa idzie, i w sumie to juz nie trzeba finansowac, taki wywod z pupy, ktos sie wkurzyl z administracji i odlaczyli jadisco od pancernika, ktory wg adminow jest finansowany ich sumptem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po tym jak wywalili go z Twitcha, i pewnie z Nvidii to pewnie stwierdzil, ze walnie tripple killa
@Grimsch
@Uzytkownik_Wykopu
Ja głównie frajer z tuby ale Makuła nie ma czasem racji w swojej argumentacji? Brak jakiś funkcji, emotek itp. o które ludzie proszą + z tego co rozumiem nie wiadomo ile idzie na utrzymanie tego i na co idzie ten hajs. Niech wyjawi po prostu ile kasy potrzebują i wtedy będzie można mieć jakiś wgląd czy rzeczywiście jest to uczciwie rozliczane. Głupio patrzeć komuś do kieszeni, ale w takiej sytuacji
@seikii:

nie wiadomo ile idzie na utrzymanie tego


Ale to nie jest istotne.

Umowa jest 50-50%, a pomyśl że równie dobre by mogło być np.: 100% z subów do kieszeni wonzia, ale strona z czatkiem: abonament 3000zł/mies (lub inna dowolna kwota). I wtedy dla ciebie, jako usłogobiorce takiej usługi obchodzi "czy działa", a nie na co idą pieniądze w abonamencie który płacisz.
Tak samo: jak płacisz za internet, to nie pytasz
@zuzka-kotkowska: 50-50 z tego co mowil Maćko, ale Pancernik byl z kasy prywatnej adminow z tego co zrozumialem, ktos wrzucal time stamp z wypowiedzi Wonzia, ale nie mam linku, moze ktos na czatku ci podrzuci

@seikii: powiem tak, ten temat wraca raz na 2 tygodnie, potem wchodzi amnezja poki ktos nie zapyta ( ͡° ͜ʖ ͡°) a te argumenty o tym, ze ktos o cos prosil
@Uzytkownik_Wykopu: a widzialem potem, dziekowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak ogolnie to caly ten cyrk jest smieszny, jesli rzeczywiscie mial jakies pretensje to mogl isc z tym do zrodla zamiast prac brudy na streamie, nie wiem co to mialo osiagnac, poza tym, ze administracja, jesli jest rzeczywiscie uczciwa, poczula sie potraktowana jak zlodzieje
Brak jakiś funkcji, emotek itp. o które ludzie proszą + z tego co rozumiem nie wiadomo ile idzie na utrzymanie tego i na co idzie ten hajs. Niech wyjawi po prostu ile kasy potrzebują i wtedy będzie można mieć jakiś wgląd czy rzeczywiście jest to uczciwie rozliczane.


@seikii: Polowa z każdego suba idzie do usługodawcy (tr0lita i traska), tak się ugadali z Makułą, co oni robią z tym hajsem nie powinno
Podział jest uzasadniony bo Wonziu sobie ubzdurał, że to on sponsoruje całego pancernika (a tak nie było).


@schriker: czy ja wiem? Suby idą tylko z wonzia streamów, a żaden inny stream na tym całym pancerniku nie przyciąga takiej oglądalności. Także wniosek wonzia moim zdaniem całkiem logiczny.

W ogóle ten cały pancernik to tak mi się średnio podoba. Wrzucanie cudzych streamów i budowanie sobie wokół tego własnej społeczności. JaRock ma podobny model
Suby idą tylko z wonzia streamów


@nowiutki: Nie tylko, z Poorchatu korzystają inni strimerzy i z ich subów tr0lit i trasek też maja %, oni też mają płakać, że tr0lit za swój zarobiony hajs, utrzymuje Pancernika?

Poza tym to wszystko trzymało społeczność do kupy jak Maciek robił sobie 6 miesięcy przerwy, czy jak przeskakiwał z jednej platformy na inną. Pancernik, powiadamiacz, statystyki czatu, jarchiwum, jamemy, jaklocki itd. to są projekty społecznościowe
Nie tylko, z Poorchatu korzystają inni strimerzy i z ich subów tr0lit i trasek też maja %


@schriker: litości, przy wonziu to jakiś promil. I jacy to są Ci inni streamerzy tak z ciekawości?

Pancernik, powiadamiacz, statystyki czatu, jarchiwum, jamemy, jaklocki itd. to są projekty społecznościowe i utrzymywane z własnych środków lub ze zbiórek i Maciek tego nie sponsoruje w żaden sposób.


@schriker: ale po co teraz przywołujesz te pozostałe