Wpis z mikrobloga

@bgb1: @makmakp: Oświadczam, że jest tylko jeden prawilny czatek ja jadisco, ten drugi wymyśliliście Wy, dżejowcy.

A już tak na serio, obawiam się, że przez malejącą opłacalność streamów (ban na twitch) i rosnącą absencję #wonziu, ten czat na jadisco też wkrótce może okazać się niepotrzebny :(
  • Odpowiedz
@bgb1: Makulini po pytaniu widza, zaczal cos gledzic, ze nie wie gdzie kasa idzie, i w sumie to juz nie trzeba finansowac, taki wywod z pupy, ktos sie wkurzyl z administracji i odlaczyli jadisco od pancernika, ktory wg adminow jest finansowany ich sumptem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po tym jak wywalili go z Twitcha, i pewnie z Nvidii to pewnie stwierdzil, ze walnie tripple killa
  • Odpowiedz
  • 2
@Grimsch
@Uzytkownik_Wykopu
Ja głównie frajer z tuby ale Makuła nie ma czasem racji w swojej argumentacji? Brak jakiś funkcji, emotek itp. o które ludzie proszą + z tego co rozumiem nie wiadomo ile idzie na utrzymanie tego i na co idzie ten hajs. Niech wyjawi po prostu ile kasy potrzebują i wtedy będzie można mieć jakiś wgląd czy rzeczywiście jest to uczciwie rozliczane. Głupio patrzeć komuś do kieszeni, ale w takiej sytuacji
  • Odpowiedz
@seikii:

nie wiadomo ile idzie na utrzymanie tego


Ale to nie jest istotne.

Umowa jest 50-50%, a pomyśl że równie dobre by mogło być np.: 100% z subów do kieszeni wonzia, ale strona z czatkiem: abonament 3000zł/mies (lub inna dowolna kwota). I wtedy dla ciebie, jako usłogobiorce takiej usługi obchodzi "czy działa", a nie na co idą pieniądze w abonamencie który płacisz.
Tak samo: jak płacisz za internet, to nie pytasz
  • Odpowiedz
@zuzka-kotkowska: 50-50 z tego co mowil Maćko, ale Pancernik byl z kasy prywatnej adminow z tego co zrozumialem, ktos wrzucal time stamp z wypowiedzi Wonzia, ale nie mam linku, moze ktos na czatku ci podrzuci

@seikii: powiem tak, ten temat wraca raz na 2 tygodnie, potem wchodzi amnezja poki ktos nie zapyta ( ͡° ͜ʖ ͡°) a te argumenty o tym, ze ktos o cos prosil
  • Odpowiedz
@Uzytkownik_Wykopu: a widzialem potem, dziekowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak ogolnie to caly ten cyrk jest smieszny, jesli rzeczywiscie mial jakies pretensje to mogl isc z tym do zrodla zamiast prac brudy na streamie, nie wiem co to mialo osiagnac, poza tym, ze administracja, jesli jest rzeczywiscie uczciwa, poczula sie potraktowana jak zlodzieje
  • Odpowiedz
Brak jakiś funkcji, emotek itp. o które ludzie proszą + z tego co rozumiem nie wiadomo ile idzie na utrzymanie tego i na co idzie ten hajs. Niech wyjawi po prostu ile kasy potrzebują i wtedy będzie można mieć jakiś wgląd czy rzeczywiście jest to uczciwie rozliczane.


@seikii: Polowa z każdego suba idzie do usługodawcy (tr0lita i traska), tak się ugadali z Makułą, co oni robią z tym hajsem nie powinno
  • Odpowiedz
Podział jest uzasadniony bo Wonziu sobie ubzdurał, że to on sponsoruje całego pancernika (a tak nie było).


@schriker: czy ja wiem? Suby idą tylko z wonzia streamów, a żaden inny stream na tym całym pancerniku nie przyciąga takiej oglądalności. Także wniosek wonzia moim zdaniem całkiem logiczny.

W ogóle ten cały pancernik to tak mi się średnio podoba. Wrzucanie cudzych streamów i budowanie sobie wokół tego własnej społeczności. JaRock ma podobny model
  • Odpowiedz
Suby idą tylko z wonzia streamów


@nowiutki: Nie tylko, z Poorchatu korzystają inni strimerzy i z ich subów tr0lit i trasek też maja %, oni też mają płakać, że tr0lit za swój zarobiony hajs, utrzymuje Pancernika?

Poza tym to wszystko trzymało społeczność do kupy jak Maciek robił sobie 6 miesięcy przerwy, czy jak przeskakiwał z jednej platformy na inną. Pancernik, powiadamiacz, statystyki czatu, jarchiwum, jamemy, jaklocki itd. to są projekty społecznościowe
  • Odpowiedz
Nie tylko, z Poorchatu korzystają inni strimerzy i z ich subów tr0lit i trasek też maja %


@schriker: litości, przy wonziu to jakiś promil. I jacy to są Ci inni streamerzy tak z ciekawości?

Pancernik, powiadamiacz, statystyki czatu, jarchiwum, jamemy, jaklocki itd. to są projekty społecznościowe i utrzymywane z własnych środków lub ze zbiórek i Maciek tego nie sponsoruje w żaden sposób.


@schriker: ale po co teraz przywołujesz te pozostałe
  • Odpowiedz