Wpis z mikrobloga

I powtórzę raz jeszcze, nie czepiałbym się tego pancernika gdyby działał na takiej samej zasadzie jak jarock.pl, czyli:

1. Embedujemy tylko streamy ludzi z którymi mamy podpisaną umowę o współpracy
2. Embedujemy ich stream i tylko i wyłącznie ich czat z ich społecznością

Ale nie, tutaj jest wolna amerykanka.
@nowiutki: na pancerniku możesz sobie włączyć jednocześnie dwa czaty z YT i biedaczat a discord nie daje takiej możliwości to po pierwsze (brak czatu z YT). Po drugie na discordzie możesz ulepszać serwer na którym oglądasz to też możesz nie wiedzieć komu ulepszasz serwer a streamer też z tego nic nie ma xd I jak kupujesz suba to masz wprost napisane kogo sponsorujesz. Nie znam osoby, która przez przypadek kupiłaby suba
Jak mówisz, że twitch takie rzeczy zakazuje


@jaa121: nigdzie tego nie napisałem. Proszę sprostować.

Co do reszty wypowiedzi, to dalej nie zmienia mojego zdania, że mi się to nie podoba.
I dlaczego zakazujesz mi oglądania publicznego strima ze znajomymi?


@nowiutki: wcale nie zakazuję. Ty i Twoi znajomi możecie być częścią społeczności danego streamera. Na pewno się z tego bardziej ucieszy niż z tego, że przesiadujecie na jakimś pancerniku.
@nowiutki cały czas mówisz, że pancernik jest nielegalny ale prawnikiem nie jesteś:

Ewidentnie nie tylko ja mam wątpliwości co do legalności całego przedsięwzięcia.

[...] ale również w pancernika, którego legalność a już na pewno etyczność wiele osób w tym ja mocno podważa.

Co do podstaw prawnych, prawnikiem nie jestem więc paragrafów Ci nie zacytuję


A jak podałem Ci przykład discorda, który robi to samo tylko gorzej bo nie daje możliwości pisania na
A jak podałem Ci przykład discorda, który robi to samo tylko gorzej bo nie daje możliwości pisania na czacie strimera ani dawać suba to już ignorujesz ten temat.


@jaa121: nie chcę się wypowiadać na temat discorda, bo nie wiem jak to tam działa, swoją wiedzę opieram tu wyłącznie na tym co mi wkleiłeś. Wiem natomiast jak działa pancernik i wyraziłem swoją opinię, że mi się nie podoba ten "model biznesowy". Nie
@Utylizacja: Mnie to ogolnie bawi ta cala bieda drama, ale z tego co mowil Emil, pracownik Twitcha, to jak otrzymujesz perma to rownoczesnie tracisz prawo do wystepow na innych kanalow, albo narazisz taki kanal na bana.
@nowiutki: Bardzo źle podejrzewasz. Technicznie embed jest bardzo łatwo zablokować poprzez HTTP referer i wprowadzenie innych wymogów, a obejście takiej blokady o ile nie jest niewykonalne, to z poziomu samej witryny na której jest umieszczony jest niemożliwe.
Dodatkowo Twitch od dawna wymaga jawnego podania w URL embeda domeny na jakiej embed jest umieszczony i bez tego taki embed nie działa.
@Grimsch: No właśnie. Ciekawy jestem jak to rozwiążą. Pewnie dla Nvidii zrobią wyjątek, bo myśle, że korporacji nie zabanują. To akurat nie tylko Emil mówi, bo mają to wpisane w zasadach https://help.twitch.tv/s/article/about-account-suspensions-dmca-suspensions-and-chat-bans?language=pl

Kiedy twoje konto zostanie zawieszone, stracisz dostęp do oraz możliwość korzystania z usług Twitcha, w tym: Pojawianie się / udział w transmisji na kanale innej osoby. Jeśli zbanowany użytkownik pojawi się na kanale innej osoby w trakcie trwania zawieszenia,
@Utylizacja: Możliwe, ze prostu znajda inna osobę i tyle, jakiś NrGeek, Hed,Quaz czy inny Arhn, takich kandydatów do poprowadzenia streama z branży jest mnóstwo, szczegolnie że może się to wiązać z gratyfikacja w jakiejś formie.