Wpis z mikrobloga

mówię o sytuacji gdyby była możliwość zasubowania na czacie pancernika w 100% na rzecz twórców pancernika, jednocześnie oglądając czyiś stream.


Tak było: oglądałeś np. Shrouda, a 50% z suba trafiało do Wonzia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale przez tyle lat nikomu nie udało sięw ten sposób pomylić, więc argument jest inwalidą.
  • Odpowiedz
@Uzytkownik_Wykopu: dzięki, wreszcie jakiś konkret. Tylko chciałbym zauważyć, że Ci ludzie mieli od samego początku swoje własne pokoje na czatku, a czat #wonziu był chyba jeszcze do niedawna wykorzystywany jako "ten główny" na stronie pancernik.
  • Odpowiedz
Tak było: oglądałeś np. Shrouda, a 50% z suba trafiało do Wonzia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale przez tyle lat nikomu nie udało sięw ten sposób pomylić, więc argument jest inwalidą.


@Uzytkownik_Wykopu: no to tylko potwierdza moje zdanie o patologii tego serwisu. Dobrze, że w końcu to zmienili.
  • Odpowiedz
@nowiutki: ty nie rozumiesz jak działa pancernik (nie znasz go, widziałeś go przez 10sek) i po co są embedy (skoro są złe to twitch powinien je wyłączyć tak? a jednak je promuje, dziwne dziwne...). Nie rozumiesz jakie korzyści mają mali strimerzy wrzucani na embedy. Nie rozumiesz jakie korzyści miał wonziu przy wspólnych czatach. Tyle.
  • Odpowiedz
i po co są embedy (skoro są złe to twitch powinien je wyłączyć tak?).


@Uzytkownik_Wykopu: a co nie walczy z nimi przypadkiem fioletowymi planszami? :P

Nie rozumiesz jakie korzyści miał wonziu przy wspólnych czatach. Tyle.


@Uzytkownik_Wykopu: tak się składa, że jestem od samego początku i wyobraź sobie, że pierwsze było jadisco, a pancernik powstał poźniej. #wonziu nic nie zawdzięcza temu serwisowi. Jest całkowicie odwrotnie.
  • Odpowiedz
@nowiutki: nie rozwijałem swojej wypowiedzi, ponieważ nie widzę żadnego sensu wchodzenia w głębszą polemikę z osobą, która jest tak święcie przekonana o swojej racji jak Ty, zwłaszcza, że wykazujesz zerowe pojęcie tego jak działa prawo, ToS serwisów, itd.
Jak ktoś tu ładnie wspomniał nie mam "12 lat", więc nie będę publicznie się "żalił" i wyciągał różne kwestie na światło dzienne, żeby przekonać Ciebie lub inne osoby, które uważają podobnie jak Ty.
  • Odpowiedz
ToS serwisów, itd.


@B4rt0: ToS serwisu dobre. Wskaż mi ten ToS na pancerniku, chyba, że za to robi ten profesjonalny napis w stopce :)

I masz rację, jestem święcie przekonany co do swoich argumentów (i głównie dlatego chce mi się jeszcze ciągnąć tę dyskusję). Nie zmienia to jednak faktu, że chętnie poznałbym kontrargumenty drugiej strony. Póki co jednak spotykam się prawie wyłącznie z atakiem na moją osobę, próbuje mi się wmówić
  • Odpowiedz
@nowiutki:

nie słyszałem, ale jeśli jest tak jak piszesz to tak samo jak pancernik również mi się to cholernie nie podoba. No chyba, że jest tam ten sam czat co na streamie z tym samym przyciskiem do subowania, a discord nie pobiera z tego żadnego %. Wtedy OK.


Widzę, że edytowałeś wiadomość (jakoś to mi umknęło).

Na discordzie nie ma żadnego czatu i nie można subować (na pancerniku masz czat z
jaa121 - @nowiutki: 

 nie słyszałem, ale jeśli jest tak jak piszesz to tak samo jak...

źródło: comment_1632740147ASA3DoxnQpdY2egzxdGfoj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Na discordzie nie ma żadnego czatu i nie można subować (na pancerniku masz czat z YT, możesz dać też suba)


@jaa121: no właśnie, czyli jest jednak istotna różnica. Bo na pancernik jako główny odpala się czat #pancernik (nie powiązany w żaden sposób ze streamerem), a do niedawna był czat #jadisco i podobno można było jeszcze na dodatek nawet subować, a streamer którego się oglądało nic z tego nawet nie otrzymywał..
  • Odpowiedz