Wpis z mikrobloga

czyli została już ukarana za to co zrobiła wcześniej.

To nie działa tak, że jak kiedyś złamiesz prawo i odsiedzisz wyrok to do końca życia tracisz wszystkie prawa i każdy może Ci przywalić albo napluc w mordę

mógł ją odstrzelić na miejscu, przecież jest przestępcą xD po co sądy. Ale masz wyprany beret typie


@Pierorzek @Bodzias1844: aaa, sorry, ja o George'u Floydzie chciałem napisać
@johny3456: Dziadzio wypędzał z niej koronawirusa gołymi ręcoma, to już poszło grubo za daleko. Aż mi się przypomniał jeden z bardziej mrocznych odcinków czarnego lustra, jak żołnierzom wszczepiano chipy powodujące, że osoby z którymi walczyli wyglądały i brzmiały jak potwory. Miało to na celu utrzymywać ich psychikę w bezpieczeństwie i nie wahanie się przed wykonywaniem poleceń.

https://steemit.com/entertainment/@zacanarchy143/perception-control-is-mind-control-black-mirror-3-5-men-against-fire
Pobierz PlesniakPospolity - @johny3456: Dziadzio wypędzał z niej koronawirusa gołymi ręcoma, ...
źródło: comment_1632514876OlFzILDKnlF6SyDuYogCkv.jpg
@Bodzias1844 No myślę, że przyciskanie kolanem szyi przez 10 minut mu specjalnie nie pomogło. Ale #!$%@?ąc to spora część wykopków była bardzo zadowolona, że jaką metodą by nie było to jednego przestępcę mniej. Także z tym uczciwym osądem to chyba zależy w jakiej sytuacji im akurat pasuje.
@johny3456 Australijczycy pozwolili sobie odebrać broń... Pozwolili na zamknięcie granic...
Rosjanie w ZSRR pozwolili na to samo...

To nie "policja jest zła", bo w prawie każdym człowieku jest mały faszysta, który tylko czeka na carte blanche od rządu, by znęcać się nad innymi. To, co dzieje się w rozbrojonej Australii i Kanadzie, nie wydarzy się na uzbrojonym południu USA...