Wpis z mikrobloga

Klub Jagielloński wydał 100-stronicowy raport na temat nierówności wobec mężczyzn w Polsce.
Raport jest dostępny w całości za darmo TUTAJ. Bardzo się cieszę, gdyż jak dyskusja o nierównościach mężczyzn wyjdzie z wykopowych bojówek na grunt rzetelnych badań i diagnoz społecznych, coś w tym obszarze będzie mogło się zmienić na lepsze.

#logikaniebieskichpaskow #pieklomezczyzn #polska #zwiazki
Pobierz SRzeyamlon - Klub Jagielloński wydał 100-stronicowy raport na temat nierówności wobec...
źródło: comment_1632475682DjQbnmc2V4MOMSXtzcFQtB.jpg
  • 76
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OCIEBATON: pewne kwestie społeczne właśnie dzięki możliwości wyboru rodzą problemy o których należy dyskutować. Np możliwości rozwoju kariery zawodowej rodzą problem związany z dzietnością
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OCIEBATON: i w tym przypadku nie można reagować hurr durr będę rodzic kiedy chce. Tylko podejść do tego jak młodym kobietom pomóc aby nie martwiły się o przyszłość i miały możliwość spokojnie założyć rodzinę. Bo w większości to właśnie kwestie finansowe opóźniają założenie rodziny lub kończy się na, jednym dziecku
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SRzeyamlon: ten raport uświadomił mi jak wielkim gównem genetycznym muszę być, że mieszkając w 3 największym mieście w Polsce. Mając wykształcenie wyższe i zarabiając kilkukrotnie więcej niż średnia krajowa nie mogę zdobyć nawet jednego matcha na tinderze. Nie żebym się tam chwalił zarobkami, ale mam wpisane że programista
@SRzeyamlon: i nawet jesli raport bylby rzetelny (nie czytalem go i nie zamierzam - dlatego go nie oceniam) to "instytucja" za nim stojaca umniejsza mu jakiejkolwiek wiarygodnosci.


@rzuf22: Sorry, ale linki które podałeś - nawet jeśli zarzuty w nich są rzetelne - to osoby je przedstawiające, czyli naczelni propagandziści neur0py, umniejszają im jakiekolwiek wiarygodności.
@Intellectually_superior: Masz rację, w twoich oczach linki przestawiają opinię osób prezentujących odmienne przekonania niż twoje i mogą być dla ciebie niewiarygodne. Dlatego posłużę się linkiem bezpośrednim https://klubjagiellonski.pl/2021/02/18/ksiadz-dymer-jak-ex-kardynal-mccarrick-o-antychryscie-w-kosciele-i-wielkim-poscie-innym-niz-zwykle/ gdzie osoby piszące ten kretyński artykuł broniący pedofili nie są związani z neuropą.