Wpis z mikrobloga

ubija aplikacje co chwilę


@SmakoszKotow: nie jak nabędziesz umiejętność ustawienia zarządzania energią

Jak tam dopracowane oprogramowanie w Xiaomi wywalające błędy


@SmakoszKotow: błędów nie zauważyłem oprócz drobnych glitchy po aktualizacjach które dostawały poprawki w ciągu miesiąca

wyświetlające reklamy


@SmakoszKotow: tyle krzyku i te reklamy tak jak by to były jakieś pop upy xD a reklamę zauważyłem tylko na jakiejś apce do czyszczenia pamięci. I tyle. Straszne. I to w telefonie
@zmasowanyatak: No jak porownujesz do gowna to i dacia duster w dniu premiery jeden z lepszych pojazdow. Ale jest #!$%@? tak jak aprat w mi9.
I co ma twoj screenshot do wynikow testow z robienia zdjec? W sensie nie rozumiem po co go wkleiles nawet. Nie mowimy o zadnym tel ktory jest w tym rankingu.

Wynik zdjec to 129 na 115 koniec, to jest fakt, nie ma tu miejsca na dyskusje.
@Bekonik: to się nie produkuj, nie zmienia to faktu, że Mi9 miało jeden z najlepszych aparatów w roku 2019. A wkleiłem ranking zachwalanego przez ciebie DXOMark. Ranking. To takie coś co pokazuje najlepszych. A obok masz uzyskane wartości punktowe.

A 129 i 115 to nie jest przepaść, serio, zobacz sobie wartości innych telefonów a później wróć do dyskusji.
A 129 i 115 to nie jest przepaść, serio, zobacz sobie wartości innych telefonów a później wróć do dyskusji.


@zmasowanyatak: Iphone 11 pro max przed zmianami, dlatego wyszarzone, mniejsza z tym, i mi9 pro edition które wklejasz w teście zdjęć.

Wiec Iphone 11, 11 pro max, i mi9 pro edition maja okolice 130.

Xiaomi mi9 115. To jest skok o generacje, o czym ty #!$%@? mówisz. Spora różnica była między Iphonem
@Bekonik: kolego, nie czytasz ze zrozumieniem nic a nic. A nie czytasz ze zrozumieniem bo poniosły cię emocje. Rozmawiamy o głupich telefonach a cisniesz się jakby ci ojczyznę obrażali.
A więc tak, nie napisałem że różnica punktowa między mi9 a IP 11 to "jeden #!$%@?", zanegowałem jedynie twoje twierdzenie że to "przepaść". Bycie w pierwszej 10 pod względem punktowym to duży sukces jak na telefon za 2k PLN i nawet nie
nie jak nabędziesz umiejętność ustawienia zarządzania energią


@zmasowanyatak: telefon ma działać out of the box, a nie po majstrowaniu przez kilka godzin xD ech linuxiarze

błędów nie zauważyłem oprócz drobnych glitchy po aktualizacjach które dostawały poprawki w ciągu miesiąca


@zmasowanyatak: to mało używałeś MIUI chyba, wywalanie aplikacji albo launchera "bo tak" to standard

@SmakoszKotow: tyle krzyku i te reklamy tak jak by to były jakieś pop upy xD a