Wpis z mikrobloga

Dopóki nie założyłem konta na wykopie, to nie wiedziałem, że 185 cm to "średni wzrost" dla mężczyzny. Zawsze uważany byłem za wysokiego wśród różowych i w sumie nie tylko różowych, a właśnie tyle mierzę. Prawda jest taka, że "problem" wzrostu to tylko i wyłącznie ból dupy kurdupli, którzy mają 165-170 cm. Te mityczne metr osiemdziesiąt to tylko wymówka dla tych, którzy nawet na palcach nie osiągają tej wysokości XD

Naczytaliście się jakichś bzdur w Internecie, sugerując się kilkoma screenami z tindera i teraz wylewacie swoje żale. Zawsze możecie oszczędzić kilka stów więcej, kupić sobie buty, które dodadzą wam kilka cm i przypakować trochę na siłowni, to wizualnie lepszy efekt, ale to za trudne. Lepiej postować na #przegryw na wykopie xDD

#bekazpodludzi #wzrost #niebieskiepaski #rozowepaski #stulejacontent #tinder #p0lka #takaprawda
źródło: comment_1632384499uyPCehGIhv94mFicQmjQPh.jpg
  • 31
Zawsze możecie oszczędzić kilka stów więcej, kupić sobie buty, które dodadzą wam kilka cm i przypakować trochę na siłowni, to wizualnie lepszy efekt, ale to za trudne. Lepiej postować na #przegryw na wykopie xDD


@Sok_Mandarynkowy: klucz do sukcesu nie polega na dostosowywaniu się do już zawyżonych wymagań i braniu udziału w wyścigu spermiarzy po zapyziałą p0lkę witaminkę. Ona sama niczego nie oferuje oprócz cipy, a walczą o nią jakby była ukrytym
@olaf_wolominski: To ty decydujesz o tym czy ci się powodzi. Nie musisz przecież uganiać się za takimi, które patrzą na wzrost i pieniądze. Tak swoją drogą - Jestem od mojej wyższy o 15 cm, to jest nieudany związek według Ciebie? Ja mam 184-185, ona 169-170.

@swiety_spokoj: Są dziewczyny, które oferują dużo poza tzipą, ale takie trzeba poznać w innym miejscu niż tinder,badoo czy dyskoteka. Ustawiliście sobie jako target płodne julki
To ty decydujesz o tym czy ci się powodzi. Nie musisz przecież uganiać się za takimi, które patrzą na wzrost i pieniądze


@Sok_Mandarynkowy: xD Czytałeś kiedykolwiek jakie kryteria decydują o męskiej atrakcyjności? Pytanie retoryczne. Nie czytałeś.

Są dziewczyny, które oferują dużo poza tzipą, ale takie trzeba poznać w innym miejscu niż tinder,badoo czy dyskoteka


Masz na myśli te same dziewczyny, które stanowią ~83% studentów gównokierunków? Pointa: nawet dla mężczyzn ponadprzeciętnych często
To ty decydujesz o tym czy ci się powodzi. Nie musisz przecież uganiać się za takimi, które patrzą na wzrost i pieniądze. Tak swoją drogą - Jestem od mojej wyższy o 15 cm, to jest nieudany związek według Ciebie? Ja mam 184-185, ona 169-170.

@swiety_spokoj: Są dziewczyny, które oferują dużo poza tzipą, ale takie trzeba poznać w innym miejscu niż tinder,badoo czy dyskoteka. Ustawiliście sobie jako target płodne julki i dziwicie
@Sok_Mandarynkowy: powiedz mi geniuszu jakim cudem przypakowanie pomaga na niski wzrost? Bo jakoś od 7 lat chodzę na siłownię i ani nie zyskałem powodzenia u bab, ani nie urosłem o centymetr.

Zresztą przypakowany karzeł 165 z 65 cm w udzie wygląda naprawdę komicznie, taki klocek. Żeby sensownie wyglądać nogi i ręce musza być długie, więc tak naprawdę pakować opłaca się gościom 175cm w górę. Przypakowany, niski kloc budzi politowanie, a nie
Żeby sensownie wyglądać nogi i ręce musza być długie, więc tak naprawdę pakować opłaca się gościom 175cm w górę. Przypakowany, niski kloc budzi politowanie, a nie pożądanie


@Pozytywny_gosc: z tymi proporcjami niestety coś w tym jest. Ale nie zgodzę się że 175 to magiczna granica przy której zmieniają się proporcje u facetów.
@Pozytywny_gosc: i moge sie troche zgodzic i nie, dlatego wydaje mi sie ze dla nizszych bedzie bardziej pasowala tzw sylwetka plazowa bo bedzie bardziej propocjonalnie, dlatego tez lepiej nie przesadzac z masa :p. No i twarz tak jak mowilem - to jest kluczowe w tym całym datingu .
@kuperdisco: @Pozytywny_gosc: tylko co jest alternatywą? Bycie ulańcem ~170 albo przecinkiem? Właśnie im niższy jesteś tym bardziej opłaca się ćwiczyć siłowo, bo to jedyna szansa na posiadanie niskiego bodyfatu (cecha uniwersalnie bardzo atrakcyjna i zdrowa) przy jednoczesnym posiadaniu sensownej masy ciała (lepiej nie ważyć 60kg bo każda ewentualna konfrontacja skończy się TKO od byle leszcza)
źródło: comment_1632392630nLMqD873aCI0SPRzwq7JLU.jpg
@kuperdisco: to jest jakaś fallacja z tym, że możesz się stać za duży od tak. Sylwetka owcy wk to życie siłownią i treningami, dopięta dieta na ostatni guzik. Taka sylwetka jak wrzuciłem to już jest efekt sporej samodyscypliny. Nikt przez przypadek nie stanie się chmurką ze sceny mr olimpia XD Można się za to ułatwo zalać tłuszczem ale to wygląda u faceta słabo niezależnie od wzrostu czy ilości mięsa na sobie.
który by miał mniej niż chociaż 170cm, gdzie wy takich ludzi macie? No chyba że chodzi o dziadków wiek 70-80 to wtedy może uwierzę.


@Teutonic_Reich: statystycznie takich jest prawie 10% w krajach gdzie średnia u młodych to 179 (Polska, Austria, południowie Niemcy itp) więc całkiem sporo. Ludzie nieraz zawyżają swój wzrost pamiętaj. Ale już takich poniżej 167 jest zaledwie 3%.