Aktywne Wpisy

PanMaglev +501

lubie-sernik +252
Chwilę nic nie pisałem, bo musiałem "ochłonąć".
W Bangoku jest strasznie gorąco, nie mogę się do tego przyzwyczaić. Jak wychodzę z budynku to bucha we mnie gorąc jakbym otworzył nagrzany piekarnik. Po 5 sekundach zaczynam się pocić xD
W niedziele przyjechał po mnie @Arcane89 i pojechaliśmy do Bang Saen na śniadanie (zdjęcie w komentarzu). Po śniadaniu wypiliśmy piwko na plaży i pojechaliśmy do Pattaya do Mirka @megaimperator. Mirek zaprosił nas
W Bangoku jest strasznie gorąco, nie mogę się do tego przyzwyczaić. Jak wychodzę z budynku to bucha we mnie gorąc jakbym otworzył nagrzany piekarnik. Po 5 sekundach zaczynam się pocić xD
W niedziele przyjechał po mnie @Arcane89 i pojechaliśmy do Bang Saen na śniadanie (zdjęcie w komentarzu). Po śniadaniu wypiliśmy piwko na plaży i pojechaliśmy do Pattaya do Mirka @megaimperator. Mirek zaprosił nas
źródło: 20260531_151023
Pobierz





źródło: comment_1632378810fZvKQX6tel4E5EQwdKl4CS.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Co poradzę, lubię prosty i/lub chamski humor ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@leninek: Jak wykopki przeruchają ten format tak jak Janusza Alfa, Dobrego Janusza, "jak na to mówicie?" i wszystko inne co może być śmieszne jak się tym nie napier.ala codziennie po tysiąc razy.
mam 28 lat