Wpis z mikrobloga

Patrycja podpuszcza spermiarza żeby odstąpił od roszczenia w zamian za potencjalne wyobrażenie sobie ru ru chania z nią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pan_Mysz: Ja 2 razy dostałam zwrot kasy za rzeczy które mi nie przyszły z biedronki od glovo, a 3 raz stwierdzili ze za często mi się to zdarza i nie oddadzą mi hajsu XD
A biorąc pod uwagę że za każdym razem coś z biedry mi nie przyszło to trudno by było, żeby mi się to często nie zdarzało. Nie polecam glovo.
  • Odpowiedz
@AidsFiesta: czemu wy korzystacie z tych g---o apek, gdzie z botami sie gada. Przecież Glovo to największy syf, większy nawet niż Uber Eats (a to osiągnięcie).
Chcesz jakąś jakość to korzystaj z pyszne, ewentualnie Wolta gdzie przynajmniej z supportu pogdasz z człowiekiem...
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: @MinnieMouse0: Czaicie, że ja dostałem kebsa który był cały złożony z tej takiej końcówki co na kiju jest xD Nic nie pokrojone tylko taki pas 5cm mielonki. Wysyłam foto i typ mi pisze, że faktycznie źle wygląda ale on nie może nic zrobić xD Poleciała jedna gwiazda obsługi czatu a 2 dni później jakiś telefon od ich menago, że typ w c---a poleciał ostro z tą odpowiedzią
  • Odpowiedz