Wpis z mikrobloga

jak chodziłem do technikum to lekcje kończyłem o 15-16. Musiałbym na łeb upaść żeby lecieć tam znowu na 18:45. To się nazywa test wiary xD


@ArniHell: Nie rozumiem dlaczego taka pogarda. Jak się chciało w piłkę pograć i się salę wypożyczało to się przychodziło i na 21:00 na godzinę i nie było problemu. Jak się chciało coś polutować tak samo. Nie rozumiem dlaczego w tym przypadku jest inaczej, kogoś interesuje temat
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wioslarz-umyslow: ja do technikum chodziłem 11 lat temu. Uwierz mi to ja byłem piętnowany za to że nie chodzę na religie. Jak ktoś chce to niech chodzi ma do tego prawo. Ja to szanuje. Niestety kościół od najmłodszych lat miał u mnie krzyżyk. Przy spowiedzi do komunii świętej powiedziałem wszystkie swoje grzechy uczciwie jak się da. Niestety ksiądz okazał się słaby i wszystkie moje grzechy powiedział mojej siostrze zakonnej. Skąd wiem?
@fevo: Pan tak chciał

miód na moje serce- aż ciężko mi uwierzyć, że to prawdziwe. U mnie w licbazie byłam chyba jedyną osobą, która nie chodzi z innego powodu niż odmienna wiara i w wielu szkołach było to samo

Jak wieczorem to tym lepiej, test wiary ( ͡° ͜ʖ ͡°)