Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@deni28s: @wespazjan:
No chyba jednak nie, bo w punkcie pierwszym macie, że jak ktoś chce uczęszczać, to musi złożyć oświadczenie, że chce.

Jeżeli ktoś złożył oświadczenie w tamtym roku, to ono jest nadal ważne, a jak chce je anulować, to musi złożyć nowe, że już nie chce.

Wykopki nie potrafią czytać ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@Adriian321: Rozumiem co jest tam napisane i tylko tłumaczę, że nie jest to legalne ¯\_(ツ)_/¯ Nie rozumiem czego nie rozumiesz, oświadczenie nie jest ważne kilka lat, co roku trzeba je ponawiać i nigdy nie trzeba go anulować
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@fevo: u mnie religia była na 7:10 rano, zgadnijcie ile osób przychodzilo? JEDEN z klasy 32 osobowej. Taki kujonek przegryw dla którego średnia to było życie. Oczywiście z czasem religie przenieśli na środek ale i tak nikt nie chciał chodzić.
  • Odpowiedz
Teb to szkoła dla dorosłych, coś w stylu policealnej lub dla ludzi bez maturki. Mają sporo kursów na np. kosmetyczkę itd. Dosyć aktywna w trójmieście, dużo się reklamują. No, ale na stronie tego technikum stoi "Naukę w Technikum może rozpocząć absolwent szkoły podstawowej, który nie ukończył 18 roku życia.". Najwyraźniej zaczęli celować w młodzież też.
  • Odpowiedz
@fevo: TEB to chyba technikum prywatne, troszkę inny świat, ale powoli będzie podobnie w publicznych szkołach.. właściwie już jest


@jaroty: Tak jest prywatne. U mnie tez było łączone ze względu na mała ilość chętnych. Ale akurat miałem spoko katechete i chodziłem.
  • Odpowiedz
@fevo: Już przez chwilę miałam cień szansy, że 1-3 to podstawówka, ale doczytałam, że dyrektor technikum (i to dla dorosłych). Ale i tak super. Ja pamiętam, że na początku mojej maturalnej rodzice grupowo wszystkich z klasy wypisali z religii na pierwszej wywiadówce.

Jeszcze trochę i do podstawówek to dojdzie ()
  • Odpowiedz