Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z #mieszkaniedeweloperskie jestem przed ostatecznym aktem i odbiorem piwnic i garaży (są na jednym akcie z mieszkaniem). Okazało się, że zalewa nam piwnice i garaże, kierownik budowy ma to w swoim odbyt. Jakie kroki trzeba podjąć żeby ich zmusić do naprawy? Woda już raz podobno była wypomopowywana z garaży. Nie chcę tego odbierać jeśli mam tam żyć z grzybem i piwnicami nie do użycia. Jest możliwość odstąpienia od umowy jeśli tego nie ogarnął? #patodeweloperka #bloki #mieszkanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #614a37b2fc6ad0000a56e59f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Sprawdź jak masz skonstruowaną umowę, ja nie odebrałam niczego dopóki nie usunięto wszystkich wad, ale to była totalna oczywistość i miałam odbiór wstępny i ostateczny, poprawa wad nie była nawet dyskutowana. Jeśli garaż i piwnice są zalewane to to jest wada konstrukcyjna - zrypali z izolacją - to jest coś nie do poprawienia. Na twoim miejscu skontaktował bym się z prawnikiem i zrezygnowałabym. Teraz po deszczach mieliśmy LEKKĄ wilgoć w