Wpis z mikrobloga

Sranie w pracy to typowo robolski nawyk. W biurze się to nie zdarza, bo tu obowiązuje etyka pracy.

W mojej pierwszej pracy większość osób to podobnie jak wtedy ja, byli studenci i nawet oni to wiedzieli. Kibel to miejsce do palenia fajek, ewentualnie siku. Nikt nie zachowuje się tam jak zwierz. Kiedyś przyszedł do nas pracować jeden grubas, który pewnego dnia poszedł do kibla i potężnie zdefekował. Kibel był obok takiej sali ala open space. Waliło w całym pomieszczeniu. Na drugi dzień chłop na śniadanie jadł jakieś ostre żarcie (wtf kto to #!$%@? je na śniadanie) i jakoś po 12 znowu chciał iść i spuścić bombę, ale go powstrzymaliśmy. Złapałem tego bydlaka z kilkoma kolegami i przytrzymałem go, a julki zakleiły mu nogi taśmą izolacyjną, został przyklejony do krzesła. Chcieliśmy, żeby wytrzymał do domu i po prostu zachowywał się tak, jak w pracy biurowej przystało

Niestety to był zły pomysł, bo ów grubas po prostu się zesrał w gacie i to taką rzadką sraką, że leciało mu po nogawkach. Poszliśmy do managera i on zadzwonił po tych zielonych gości co zbierają śmieci w lasach czy parkach i zapłacił im żeby go zabrali. Przyjechali, odkleili mu nogi, owinęli go taką wielką folią, wrzucili na pakę w dostawczaku i odwieźli do domu.

To przestroga dla wszystkich młodych, którzy chcą się zachowywać jak plebs. Ten chłopak finalnie skończył dobre studia, potem zrobił podyplomówkę, odbył sporo szkoleń i do dziś nie może znaleźć pracy, mimo świetnych kwalifikacji. Dlaczego? Bo został już naznaczony jako bydlak i mimo dużego miasta i masy korporacji, każdy podczas rekrutacji wie, że gruby to obleśny defekator.

#pracbaza #korposwiat #niebieskiepaski #srajzwykopem #heheszki #pasta #bekazpodludzi #studbaza #takbylo #gownowpis
S.....y - Sranie w pracy to typowo robolski nawyk. W biurze się to nie zdarza, bo tu ...

źródło: comment_1632294728z7hCcVeiT2vNyXjx74lJUn.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@TenTypZez: o 15 kończę, w tej chwili mam przyrkę i nie mogę za bar23231

Witam, tu Pani Nauczycielka tego ucznia. Proszę do niego nie wpisywać w godzinach lekcyjnych, gdyż ma to zły wpływ na jego edukację. Zgłaszam sprawę na Policję i wzywam rodziców. Pan jest chyba niepoważny, żeby wypisywać do Lucjana Tyberiusza w czasie zajęć.
  • Odpowiedz
W biurze się to nie zdarza, bo tu obowiązuje etyka pracy.
@Sok_Mandarynkowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜
  • Odpowiedz